Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2019, 14:45

?

Avatar Drag_on

Edytowano - 15 sierpnia 2019, 18:18

"Popraw swój Słownictwo"

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2019, 19:20

@Drag_on: To było w styczniu

Avatar Drag_on

15 sierpnia 2019, 23:30

a mem jest z 2016

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2019, 00:30

@Drag_on: A no rzeczywiście xD

Avatar HAPPYCAT212104

2 grudnia 2017, 19:58

Heh, ironic

Avatar
RhobarIII

17 grudnia 2016, 16:33

Zaufać można, tyle że to same słówka, bez żadnej gramatyki czy konstrukcji zdań.

Avatar VladimirPootis

14 grudnia 2016, 23:32

I to zdjęcie Azzy'iego :D

Avatar TypowyPolak

14 grudnia 2016, 23:35

@VladimirPootis: to anomaly ;-;

Avatar VladimirPootis

15 grudnia 2016, 06:56

@TypowyPolak: Kanał to Anomaly, nazwa użytkownika to AzzyTheMLGPro.

Avatar LegalnyMefedron

15 grudnia 2016, 14:01

@VladimirPootis: Azzy i Anomaly to dwie inne osoby ziomek

Avatar VladimirPootis

15 grudnia 2016, 15:22

@LegalnyMefedron: Ziomek ty mnie nie pouczaj, bo wiem com prawim. K?

Avatar LegalnyMefedron

15 grudnia 2016, 16:51

@VladimirPootis: ojoj chyba nie azzy jest z Szkocji co jest podane na jego np.Twitterze a Anomaly że Szwecji co udowadnia w prawie każdym jego filmie mam jeszcze wiele argumentów ze azzy to nie anomaly ;)

Avatar LegalnyMefedron

15 grudnia 2016, 16:55

@LegalnyMefedron: a tu dwa dowody na błędność twojego twierdzenia

Avatar LegalnyMefedron

15 grudnia 2016, 17:06

Avatar VladimirPootis

15 grudnia 2016, 17:14

@LegalnyMefedron: A idź pan z taki g#wnem do m#rcina, mnie nie przekonasz knypku.

Avatar TypowyPolak

15 grudnia 2016, 17:39

@LegalnyMefedron: Daj spokój, z nim nie wygrasz, niech żyje w swojej bańce

Avatar ragnarok5255

14 grudnia 2016, 22:45

Szwedzkiego sie uczysz?

Avatar TypowyPolak

Edytowano - 14 grudnia 2016, 22:50

@ragnarok5255: Staram się bo w Polsce nie widzę dla siebie przyszłości. Jak patrzę na moich rodziców, jak oni harują za kilka groszy to mi się serce kraja. Nie chce skończyć tak samo. Dla mnie w porządku będzie nawet sama praca tam.
Edit: zapomniałem dodać że oboje rodziców po studiach

Avatar ragnarok5255

15 grudnia 2016, 02:35

@TypowyPolak: Cóż jako pełnoprawny szwed zycze Ci powodzenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Drewniany kominek

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka