Kiedy karmisz pokemony żarciem GMO
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2021, 20:12
@KontoUsunięte: ja
Odpisz
20 października 2018, 09:06
ale snorlax powinien tak wyglądać xD
Odpisz
10 listopada 2017, 15:00
a ja słabo
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:27
ja wczoraj złapałem laprasa 1600cp i blastoise 900cp
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:54
@Asiimov:
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:03
@Mrs_Voider: Kilku ninja. Ale nie ma się czym cieszyć. Ci ninja latami trenowali słabe poczucie humoru, żeby torturować ludzi słabymi kawałami.
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:42
wczoraj w Płocku zlapalem 20 pikachu magikarpia 236cp magmara 912cp i aerodaktyla
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:59
Ktoś w to jeszcze gra?
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:00
jo
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:09
@benben7: ja
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:10
@crimzon: złapałeś tą Abrę?! :O
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:14
@benben7: ta
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:14
@crimzon: ale jak debil go przetransferowalem xdd
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:16
@crimzon: xD zdarza się...
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:17
@crimzon: a masz Dildo?
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 20:20
@benben7: Nie, ale mam to
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:22
@crimzon: ja mam to:
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:36
@benben7: ile grasz? ja jakies 3 dni
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:42
ja dzidiaj trovhę pograłem
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:45
@benben7: jak?
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:46
@crimzon: ja od wakacji gram
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:58
@benben7: Piona
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:01
@benben7: ;)
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 21:11
@benben7: Ja mam tylko to :v i gram od premiery
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:22
Ja mam tylko to :\
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:28
Skoro już się wszyscy chwalą...
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:41
ja
Odpisz
15 grudnia 2016, 06:28
@revan21: mój pokedex:
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:09
ja też od premiery. c:
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:14
elo
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:46
@maks030707: to ja może też pokażę
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:05
Pokémon G(M)O
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:00
Jak tak zrobić?
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:26
@Absolutna_Mega_Absol: Jak masz w buddy jakiegoś to szybko klikasz na profil gdy normalnie jesteś w ekranie gry, wiesz, gdzie postać, mapa itp, to na ułamek sekundy on się powiększy
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:41
@Czychacz: kk
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:47
@Czychacz: Buddy?
Odpisz