Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Co za przypadek
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 21:18
nie ma na telefonach):
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:31
@michalosin: no... trochę szkoda....
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:09
@michalosin: no nie koniecznie, jestem na telefonie i mam zmienione, ale to nie na apce..
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:09
facepalm
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:14
@michalosin: no co? że przez przeglądarkę wchodzę zamiast sobie apke wziąć?
nie wezmę apki, nie mam miejsca na telefonie... -.-
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:50
ja wale ona zajmuje 4mb ×_×
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:12
@michalosin: dla mojego telefonu to za dużo..
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:44
JPRDL
Odpisz
19 grudnia 2016, 18:37
@michalosin: dokładnie, nie mam nawet co usunąć..
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:42
jest takie coś jak karta pamięci. w auchan masz na 16 gb i ci wystarczy(:
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:54
@michalosin: właśnie mam kartę pamięci, na której mam muzykę i wszystko co się dało wrzucić, ale mój głupi telefon niestety większości rzeczy nie chce przerzucić, próbowałam konfigurować żeby zapisywało się na karcie ale lipa.. -.-
na szczęście w planach mam zmianę telefonu.. :)
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:56
no.. to czekaj na tą zmiane telefonu i POBIERZ JEJA!!! a po za tym jaki telefon kupujesz? sraj fon czy szajsung
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:11
@michalosin: ani to ani to, myślałam nad kruger&matz live 3+ i chyba takiego raczej kupie, zwłaszcza że mam okazję po znajomości taniej kupić..
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:17
spoko
Odpisz
29 grudnia 2016, 08:31
Ten twój Kruger to troche gorszy od mojego Huawei P8 Lite :)
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:19
@BaDinGa_Boy: możliwe, ale jest okazja to należałoby brać ^_*
Odpisz
29 grudnia 2016, 17:29
....
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:48
@amelka8980: co?
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:49
...
...no ......nic
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:51
@amelka8980: ok.. o.0
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:01
.......aha .................................spoko...........
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:58
@amelka8980: dobra, o co ci chodzi?
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:04
o nic.....
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:19
@amelka8980: ale te kropki coś znaczą..
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:56
jakie kropki..........
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:05
@amelka8980: no nie wiem
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:18
aaa wiem bo i mnie w telefonie jak chce postawić jakąś emotikonke to mi się one zmieniają w ...
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:19
@amelka8980: w kropki
Odpisz
30 grudnia 2016, 07:28
@amelka8980: no to chyba, że tak..
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:19
@amelka89...... kropki chodzi o kropki
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:27
ktoś wytłumaczy obrazek?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:44
nowe strzałki są na mobilnej
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:24
@Airot: Nie ma.
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:37
@NixxoN: jak nie, jak tak
Odpisz
15 grudnia 2016, 08:43
@Airot: Nosz ku*wa mówię, że nie ma.
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:04
@NixxoN: Są.
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:20
@Krzyniu: Na mobilnej ja np nie mam
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 15:22
@SmacznyGofr: Apka to nie strona mobilna...
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:25
@SmacznyGofr: A ja mam na mobilnej
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:59
@NixxoN: brak
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:07
@SmacznyGofr: Apka to nie strona mobilna. Na mobilnej są, na apce niet.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 16:57
@Airot: Mogliby na apce zrobić.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:49
@Krzyniu: Ciekawe, nie wiedziałem. Dzięki za wyjaśnienie.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 18:59
ale apkowicze nie wiedzą 😞 admin plz pomyśl o nas
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:09
@mrofpower: Zgadzam się. Może niech ktoś poprosi o to na grupie?
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 19:26
@mrofpower: admin napisał o tym. Mówił, że ,, aplikacja zajmuje dużo więcej czasu i pieniędzy w updatach"
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:37
ja nie wiedziała
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:31
Logo? Ale jak?¿
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:15
@Szekspirek: Jakie tam było logo?
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:55
@Pandzianikki: Hu* go wie, ale było ;-;
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:39
jak zwykle zapomniano o apce ;-;
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:21
Oprócz osób na telefonie...
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:05
mam stare...
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:48
Ja nie mam :(
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 20:35
@PolonezSSJ1: apka?
Odpisz
15 grudnia 2016, 00:35
@Ilovefutbol: Tak
Odpisz
15 grudnia 2016, 07:59
@PolonezSSJ1: użytkownicy apki łączymy się [*]
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:37
@Ilovefutbol: *łączy się zdalnie*
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:38
@Ilovefutbol: *podłącza ładowarkę* Dzięki!
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:48
@Ilovefutbol: łączymy się
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:51
@Ilovefutbol: ;(
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:24
LOGO XDDD
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:51
@OpartaDeska: O co chodzi?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:06
wat ta fak?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:01
co ku*wa? co to?
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:49
co to za logo?
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:34
Jakim cudem jest logo strony wykupionej przez b****y ?
Odpisz