Krzyk dziecka pod blokiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2016, 22:45
PRZYPOMINAM, ŻE PRAWIE KAŻDY Z NAS KIEDYŚ "DARŁ RYJA POD BLOKIEM" CHCĄC PICIE OD MAMY
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:45
@noszkurnawszystkozajete: Ja się nie darłam...ponieważ nigdy nie mieszkałam w bloku ;-;.
PS. Fajny Nick ;).
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:38
a sam się kiedyś wydzierałeś "mama rzuć ..."
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:25
tez mnie dzieci wkurzają, zawsze matkę wołają, mamo, mamo, raz tak się wkurzyłem, że otworzyłem okno i powiedziałem CO!
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:00
@ALKATRAZ: zgaduje że odpowiedziały gówno
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:00
@ALKATRAZ: Co odpowiedziały ?
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:58
@ALKATRAZ: nie ty 1 ja też
Odpisz
19 grudnia 2016, 18:00
Może robią tak dlatego bo mieszkają na 10 piętrze
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:33
Całe moje dzieciństwo tak wyglądało.
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:03
Teraz się wkurzasz, a kiedyś sam tak robiłeś.
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:00
@CitroenBomba: Ja nigdy tak nie robiłem bo nie mieszkam w bloku 👍👍
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:59
maaammmaaaaa daj 2 złote!
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:42
"MAMAAA! RZUĆ PICIE!"
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:43
a czemu ma się męczyć ?
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:32
Takie tru, chociaż nie mieszkam w bloku.
Odpisz