Serwery Steam podczas wyprzedaży
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2018, 21:33
YUMMY CHYBA ADMINI NIE UMIO OTRO
Odpisz
27 grudnia 2016, 08:24
Fake
Gaben jest grubszy
Odpisz
27 grudnia 2016, 08:18
Yumy
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 13:41
To był attack DDOS (distributed denial of service w pol: rozproszona odmowa usług) przed Phantom squad
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:07
@dajboom: No co ty !? A ja myślałem, że Gaben sobie grilla w serwerowni robił.
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:46
@dajboom: Przez lizard squad i PoodleCorp (nie cały)
pozatym to nie był ddos.
To było masowe zmniejszenie zasiegu serwera.
Steam działał tylko w serwerowni i domu gabena.
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:52
Uwaga! Serwery już działają :)
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:54
@gabrysplodowski: Nadal popsute.
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:16
działają od około 19.30
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:39
@gabrysplodowski: zależy dla kogo
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:47
eeeeee.. co?
Odpisz
26 grudnia 2016, 19:01
@gabrysplodowski: Bo niektórzy mają przez cały czas steama.
Odpisz
26 grudnia 2016, 19:04
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:45
@gabrysplodowski: No mi ciągle dzialał
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:47
jakim cudem?
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:09
@gabrysplodowski: Na telefonie, Noe wiem czy to ma jakichś związek. Kilkoro moim kolegom też działał
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:54
A właśnie, co się stało? Kaczki mi nie działają.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 19:00
@Krzyniu: znowu jakaś awaria,nikomu nie działa
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:07
@Pandzianikki: Hakerzy zaatakowali Steam'a
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 19:09
@MevinW: aha .-.
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:06
@Krzyniu: Krzyniu Koń ;-;
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:17
@Krzyniu: gdzie kaczki?
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:29
@Lord_Kaczuch: Heh. Serwery DuckGame.
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:35
@Lord_Kaczuch: Strzelają tam do kaczek
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:45
o nie, tak być nie może.
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:48
@Lord_Kaczuch: A wiesz kto strzela do kaczek?
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:25
Komorowski?
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:40
@Pandzianikki: Nein, inne kaczuchy
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:42
Czyli jednak Kaczyński
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:50
Aha. To ja wracam grać w snake'a...
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:35
nie jestem jasnowidzem ale przewiduje że steam wam się zepsuł tak? (nie wiem bo nie używam steama od jakiegoś czasu)
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:37
@benben7: Ta, od 16:00 nikomu nie działa
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:37
@benben7: tag
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:41
@Apapapatrunek: Mojemu kuzynowi ciągle działało i sobie trochę graliśmy w cs'a
Odpisz
26 grudnia 2016, 19:03
@Apapapatrunek: Mi nie działał od około 17:40. Co ciekawe kiedy padł byłem zalogowany...Zdążyłem sobie jeszcze w tf2 zagrać na multi, ale nie miałem swoich itów z powodu braku połączenia z serverami volvo.
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:11
To uczucie kiedy wszyscy się srają że Steam nie działa, a ty nie masz Steama. Moje Nintendo mi wystarcza.
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:52
@hubikstkj: Mario is love. Mario is life.
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:47
HS?
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:51
Mam prośbę...Jak już będzie działać to czy ktoś może mnie o tym powiadomić plz ?
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:07
@gabrysplodowski: .
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:11
@gabrysplodowski: *powiadomienie,które da Ci nadzieje,że już działa*
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:15
@Menek: działa
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:23
@gabrysplodowski: Działa wbijaj. A tak serio to nie ;(
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:39
@gabrysplodowski: .
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:42
@gabrysplodowski: U mnie działa.
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:37
@gabrysplodowski: Już działa.
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:40
chciałem pograć w tf'a ._.
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:42
@mooped: Nobody cares
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 18:31
Myślałem, że tylko ja to mam
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:35
Nope. Od 18:00 Na statusie steam wyświetliło 3523 raportów, że nie działa.
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:07
@Apapapatrunek: Atak hakerów
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:59
Cuś ni pykło .-.
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:48
[*]
Odpisz