Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar delta232

28 grudnia 2016, 15:35

a o 21 idziesz na polowanie xd
wiatrówka na prawym ramieniu. tak jakby ktoś nie zauważył.

Avatar wegedogazu

28 grudnia 2016, 18:42

@delta232: Mojego kota ktoś(jakiś wariat) postrzelił z wiatrówki. Zakopałam go pod gruszą

Avatar delta232

28 grudnia 2016, 20:05

@wegedogazu: *zastrzelił
postrzelić-to znaczy, że nie ze skutkiem śmiertelnym
a on zginą (piszesz że go zakopałeś) więc ze skutkiem śmiertelnym, czyli zastrzelił.
tak więc zgon.

Avatar wegedogazu

29 grudnia 2016, 22:21

@delta232: No dobra niech ci będzie ale to nie zmienia faktu że chciałbym zastrzelić gościa z wiatrówki

Avatar delta232

30 grudnia 2016, 16:03

@wegedogazu: skoro on zastrzelił kota z wiatrówki... kot jest mały... śrut też
człowiek większy ,więc kaliber musi też być większy.

Avatar delta232

30 grudnia 2016, 16:04

@delta232: człowieka z wiatrówki zabić jednym strzałem da się tylko strzelając w jakąś tętnice...
np udową/szyjną

Avatar wegedogazu

30 grudnia 2016, 18:27

@delta232: I tak smażyć się będzie w ogniu piekielnym

Avatar nata127

29 grudnia 2016, 00:11

Avatar gumcia113

28 grudnia 2016, 23:20

kochamjego piosenki 👍 polecam i z tego co wiem Niemcy go nie cierpią xD

Avatar Majkelita

26 grudnia 2016, 10:30

Ramstein?

Avatar Kideu

26 grudnia 2016, 11:08

@Majkelita: JA!

Avatar Attero

26 grudnia 2016, 11:32

@Kideu: *głosem Tilla*
NEIN!

Avatar Kideu

26 grudnia 2016, 12:08

@Attero: *głosem chóru*
jaaaaaa...

Avatar CrazyMe

26 grudnia 2016, 12:13

@Majkelita: Jawohl! (Jawohl! Ich liebe Alkohol)

Avatar Kideu

26 grudnia 2016, 12:23

@CrazyMe: no i piosenka zje**na...

Avatar CrazyMe

26 grudnia 2016, 12:24

@Kideu: Nie musisz dziękować ^^ Ale tak naprawdę to Du Hast jest świetne

Avatar Swagbob

26 grudnia 2016, 14:54

@Majkelita: Rammstein*

Avatar kafelka_w_kuchni

28 grudnia 2016, 19:37

@Swagbob: R+

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fergus

Równi i równiejsi

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka