Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2016, 20:50
Czy tylko dla mnie ta misja była prosta?
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:51
nie
Odpisz
27 grudnia 2016, 02:36
Ja ją skończyłem za 2 razem w połowie tunelu . Bo za pierwszym razem się wywróciłem od razu .
Odpisz
27 grudnia 2016, 03:06
Ja też ją za pierwszym razem przeszedłem
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:06
ja za 2 razem
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2016, 22:12
w ogóle to wytłumaczy mi ktoś czemu ta misja stała się memem? Z tego co obczajałem w internecie to dlatego że jest trudna, a ją zrobiłem za pierwszym razem. Więcej się spocicie robiąc naukę latania...
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:49
@Michalol222: Bo cytat big smoke'a stał się popularny
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:58
6 letni ja grając w GTA:SA:
"Ta misja z pociągiem jest gupia! Nje lubie cie gro!"
Lata później grając w GTA V:
"Ku*wa mać, znowu!"
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:34
@HuboX600: W GTA V jest o niebo łatwiejsza
Odpisz
28 grudnia 2016, 16:37
Chodzi o misję w gta v, w której trzeba wskoczyć trevorem na pociąg?
Odpisz
28 grudnia 2016, 17:48
@DAVJD: GTA SA
Odpisz
28 grudnia 2016, 17:52
@Davido: już zrozumiałem, ale dziękuję
Odpisz
28 grudnia 2016, 15:44
*flashback*
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:36
All you had to do was follow the damn train, CJ!
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:51
Tam powinna być wklejona twarz CJ'a
Odpisz