Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 18:05
Njeprawda.
FOOOOORRDDDDDDD!!!!!
Odpisz
26 lipca 2019, 23:25
@WaterFlow: Szanuje za Willa xd
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:02
Ja myślałem że najpopularniejszy typ kreskówek to taki, gdzie są dwaj główni bohaterowie: wielki i mały - ten wielki zawsze próbuje złapać małego, jest taki trochę głupkowaty i wpada na różne pomysły aby dopiąć swego, jednakże mały dzięki swojemu sprytowi zawsze ucieknie temu wielkiemu i jeszcze go strolluje (np. Tom i Jerry, Wilk i Zając, Kojot i Struś Pędziwiatr, Myśliwy Elmer i Królik Bugs - chociaż te dwa ostatnie to główni bohaterowie są raczej podobni rozmiarami ale i tak drugi trolluje pierwszego).
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:27
@Renifer2049: Na pewno nie najpopularniejszy. Ale najbardziej charakterystyczny.
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:42
@Renifer2049: pytanko. Kiedy byłem jeszcze mały to leciała bajka o dwóch kolesiach, jeden był takim nakoksowanym wojownikiem a drugi był taki chudy i niezdarny i obaj polowali na smoki i jeszcze chyba tam były latające wyspy. Ktoś kojarzy?
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:51
@kafelka_w_kuchni: Łowcy smoków?
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:31
@kafelka_w_kuchni: Łowcy smoków.
Odpisz
2 stycznia 2017, 11:55
@Myszkapl: Dzięki
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:24
@kafelka_w_kuchni: Nie ma za co :*
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:17
@Myszkapl: naprawde nie dawało mi to zasnąć :D od dzisiaj śpie spokojnie ;D
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:37
Ekhem
Titans Go
Ekhem
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:17
@lorax12: tam wszyscy są głupi
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:52
No właśnie
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:28
Nie w każdej. Ale w tych, w których tak jest - chodzi o to, że kreskówka ma się podobać dzieciom. A bardzo wiele dzieci chce wierzyć, że są mądrzejsze od dorosłych.
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:51
dzieci łatwiej whłaniają wiedze
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:22
@wolf_lord: A wilki?
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:26
@Bialo_Czarne_Zero: idotknow
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:55
@wolf_lord: Więc ty chyba przespałeś dzieciństwo.
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:56
@baarts: ;---------------------------------------;
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 18:36
@wolf_lord: "whłaniania","idotknow", "wiedze"
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:58
Nie prawda, w Anime główny bohater to zwykle kompletny debil o poziomie inteligencji kartofla.
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:03
Żeby dzieciuch uwierzył że dzieci mogą wszystko!
Stąd dzieciarnia w netach i te ich głupie fantazje które nigdy się nie spełnią...
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:22
Pff, niech skaczą z dachów, głupie, spasione Batmany.
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:59
@Krzyniu: selekcja naturalna
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:19
Jeden dzieciak kiedyś zabił cztery osoby.
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:40
@pawelek9889: Ty to wymysliles ?
Odpisz
29 grudnia 2016, 10:59
A w serbskim filmie dziecko zobaczyło pornosa z własnym ocjem który później nagrał z nim pornosa.
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:00
@xAzumiKx:
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:03
Nadal jako dziecko tylko kilka dni później.
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:23
@xAzumiKx: ale wtedy to aż mu rów krwawił
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:42
@xAzumiKx: ale to był chyba noworodek? Prawda? #justFilmwebThings
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:31
To inna scena
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:44
nie to był jego syn jakoś 8-10 lat
Odpisz
29 grudnia 2016, 14:17
@Piotro165: Chyba mniej
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:17
@xAzumiKx: tytuł, ojciec pyta
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:27
@Seth_Mint: Już podał, "srpski film", i nie, nie chcesz oglądać
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:51
Nie oglądajcie tego gówna.
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:36
@Seth_Mint: srpski film jest spoko można pofapać
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:09
I jeszcze musi być debil. Zawsze w kreskówkach jest debil.
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:24
Który odwala czarną robotę(albo przynajmniej jej część)
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:04
I musi być jeszcze jakiś osiłek. Taki kozak co jest zuy.
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:19
niestety
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:04
bo moze
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:17
Jeżeli wsadzę ten patyk w kupę leżącą na ziemi to stworzę broń zdolną poskromić nawet pana menela Kazimierza.
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:43
@pawelek9889: Co ku***
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:35
ekhem gumball ekhem
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:12
Dexter.
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:12
Dora i tak jest głupia.
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:34
nie w każdym- nie w wushpunsh
Odpisz