Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YASSUO

Edytowano - 23 lipca 2018, 19:25

Co to znaczy "Sorry I cut"? |__|
Edit:Wiem że stary obrazek, ale jak ktoś zabłądzi to może pomoże :V

Avatar Kasandra20

6 sierpnia 2018, 09:30

@YASSUO: "Przepraszam że się tnę"

Avatar YASSUO

6 sierpnia 2018, 10:39

@Kasandra20: Zupełnie zapomniałem o tym słówku, byłem przekonany, że to jakiś slang od "cute" i jakaś wyższa ironia. Wielkie i szczere "Dziękuję!" dla Ciebie :)

Avatar FoxyFox

8 stycznia 2017, 23:01

O!
Ktoś zrobił o mnie obrazek!

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 09:48

Onie jest mi od czasu do czasu smutno. Mam ciężką depresję

Avatar Kideu

7 stycznia 2017, 21:27

Sorry for that comment

Avatar marcel22205

8 stycznia 2017, 00:37

@Kideu: I forgive you (sorry for my bad english)

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 01:51

@marcel22205: Hi (sorry 4 bad english)

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 09:47

@Kideu: Sorry for responding to your comment. I did not mean to bother you

Avatar Ciemnomi

7 stycznia 2017, 23:24

Jezu komentarze poniżej.
Czy jeja zamienia się w kłębowisko zakompleksionych emo nastolatek szukających atencji?

Avatar Mrs_Carro

7 stycznia 2017, 23:57

@Ciemnomi: Ty o emo możesz coś wiedzieć, w końcu masz Gerarda na profilowym :P

Avatar TheTemplar

8 stycznia 2017, 00:08

@Ciemnomi: "atencji" ja pie**olę, "uwaga" to takie trudne słowo?

Avatar Ciemnomi

8 stycznia 2017, 00:09

@Mrs_Carro: To inny stopień.

Avatar Ciemnomi

8 stycznia 2017, 00:10

@TheTemplar: Uwaga? Co to znaczy? Pierwsze słyszę.

Avatar
KacperowyMetalowy

8 stycznia 2017, 00:37

@Ciemnomi: chyba raczej gimbo wannabe emo pozerów.

Avatar TheTemplar

8 stycznia 2017, 00:08

Jakby co, Kanadajczycy często przepraszają.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:55

No ja wiem, że powinnam mieszkać w Kanadzie, zbieram na wyjazd, nie trzeba przypominać..

Avatar NaiNeko27

7 stycznia 2017, 21:49

Taka ja.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:36

Nie pasuję tu, tak?

Avatar CrazyMe

7 stycznia 2017, 21:33

Czyli powinnam być w Kanadzie... no ciekawe..

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 21:19

Brzmi jak każda emo-nastolatka.

Avatar HeinzDundersztyc

7 stycznia 2017, 21:07

Czyli mieszkam w złym kraju?

Avatar lorax12

29 grudnia 2016, 20:05

Sori for dat poosi, b0ss

Avatar Buras

29 grudnia 2016, 20:09

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2016, 20:05

Avatar baarts

7 stycznia 2017, 23:19

Raczej nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jeszcze jak

Pilne

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka