Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jeszcze jak
Pilne
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 lipca 2018, 19:25
Co to znaczy "Sorry I cut"? |__|
Edit:Wiem że stary obrazek, ale jak ktoś zabłądzi to może pomoże :V
Odpisz
6 sierpnia 2018, 09:30
@YASSUO: "Przepraszam że się tnę"
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:39
@Kasandra20: Zupełnie zapomniałem o tym słówku, byłem przekonany, że to jakiś slang od "cute" i jakaś wyższa ironia. Wielkie i szczere "Dziękuję!" dla Ciebie :)
Odpisz
8 stycznia 2017, 23:01
O!
Ktoś zrobił o mnie obrazek!
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:48
Onie jest mi od czasu do czasu smutno. Mam ciężką depresję
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:27
Sorry for that comment
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:37
@Kideu: I forgive you (sorry for my bad english)
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:51
@marcel22205: Hi (sorry 4 bad english)
Odpisz
8 stycznia 2017, 09:47
@Kideu: Sorry for responding to your comment. I did not mean to bother you
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:24
Jezu komentarze poniżej.
Czy jeja zamienia się w kłębowisko zakompleksionych emo nastolatek szukających atencji?
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:57
@Ciemnomi: Ty o emo możesz coś wiedzieć, w końcu masz Gerarda na profilowym :P
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:08
@Ciemnomi: "atencji" ja pie**olę, "uwaga" to takie trudne słowo?
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:09
@Mrs_Carro: To inny stopień.
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:10
@TheTemplar: Uwaga? Co to znaczy? Pierwsze słyszę.
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:37
@Ciemnomi: chyba raczej gimbo wannabe emo pozerów.
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:08
Jakby co, Kanadajczycy często przepraszają.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:55
No ja wiem, że powinnam mieszkać w Kanadzie, zbieram na wyjazd, nie trzeba przypominać..
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:49
Taka ja.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:36
Nie pasuję tu, tak?
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:33
Czyli powinnam być w Kanadzie... no ciekawe..
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:19
Brzmi jak każda emo-nastolatka.
Odpisz
7 stycznia 2017, 21:07
Czyli mieszkam w złym kraju?
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:05
Sori for dat poosi, b0ss
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:09
@lorax12:
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:05
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:19
Raczej nie.
Odpisz