Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2017, 15:55
Facet może być nawet i 1/10 byle by miał portfel gruby
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:39
Kiedy widzisz w ogóle jakiegoś faceta 11/10
Odpisz
5 stycznia 2017, 23:31
Ten moment kiedy widzisz faceta z PC'tem i grami 11/10
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:15
@RaccoonGirl: yhym
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:30
@RaccoonGirl: Ty nie istniejesz.
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:03
Istnieje jak najbardziej. Ja to bym dużo dała za chłopaka którego kręcą te same gry co mnie.
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:18
@Nestii: Barbie?
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:25
@Nestii: czyli?
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:29
@TerratorEK: Tyle strzałek w dół za to że wolimy gry zamiast chodzenia po sklepach (oprócz z grami) itp. xD
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:34
@RaccoonGirl: 3 strzałki
"Tyle strzałek"
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:53
4* (nie,to nie ja)
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:54
@Kylo_Ren: Szybcy są.
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:55
To dlatego hejterzy nie mają dziewczyny.
Odpisz
8 stycznia 2017, 01:56
@Kylo_Ren: rotfl
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:12
serio tylko 3/4 ? U mnie wyswietlałódź się 20 xD
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:17
@RaccoonGirl: Teraz 5 (to też nie ja) ;-;
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:32
@Kylo_Ren: Bo nie istniejecie.
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:53
Do kogo ty gadasz? Masz rozdwojenie jaźni czy coś? tu nikogo nie ma.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 11:55
@Mr_Owl: Mam jakieś zwidy o dziewczynach co grają w gry.
Chyba przedawkowałem anime.
Odpisz
8 stycznia 2017, 12:02
Bywa, najwidoczniej takie dziewczyny nie za bardzo lubią sie ujawniać
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 12:04
@Nestii: Ciągle mam wrażanie jakby odpisywały... Znacie jakiegoś dobrego psychiatrę ?
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:43
O ku*wa ja też
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:44
@Mr_Owl: Musi być z nami bardzo źle.
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:45
o jezusku nazaryjski jak też
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 18:23
@TerratorEK: Dzwońcie po egzorcyste a ja dzwonie po The templara
Odpisz
27 marca 2017, 20:23
@Mr_Owl: Te żarty akurat są na poziomie dziecinnego humoru...a no tak to jeja
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:32
tak to już wygląda w XXI wieku, bez $ to ni huhu...
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 06:00
@akaman151: wolałeś mnie? (ni hu) ^_^
Odpisz
8 stycznia 2017, 03:12
takim z 80-90 latami
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 15:18
I okazuje się twoim ojcem.
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:22
@xAzumiKx: i synem...
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:41
i duchem świętym
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:43
amen
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:44
@ciamciol: fa men
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:27
@ciamciol: muszę się poduczyć do egzaminu o przypadkach więc zostawię to tutaj żeby później się poduczyć
*Mianownik (kto? co?) Nakrywka, Nakrywki
*Dopełniacz (kogo? czego?) Nakrywki, Nakrywek
*Celownik (komu? czemu?) Nakrywce, Nakrywkom
*Biernik (kogo? co?) Nakrywkę, Nakrywki
*Narzędnik (z kim? z czym?) [z] Nakrywką, [z] Nakrywkami
*Miejscownik (o kim? o czym?) [o] Nakrywce, [o] Nakrywkach
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 16:32
*Wołacz (O!)
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:33
Rozumiem.
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:40
Nakrywko! Nakrywki! (?)
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:31
przypominam o sprawdzianie
Odpisz
7 stycznia 2017, 23:44
@Raczysko: dzięki ale tak naprawdę to chciałem pomóc ciamciolowi w pewnej rzeczy...
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:11
A okazuje się, że to portfel dla jego córki na urodziny ;-;
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:10
:3
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:07
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:06
Pewnie bez portfela byłby dla niej 2/10...
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:45
I zastanawiasz się nad tym, ile jesteś w stanie zmieścić w ustach.
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:01
a w środku pustka.
Odpisz