memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 października 2013, 18:05
no a y mnie w szkole jest napis toaleta dla dziewcząt toaleta dla chłopców :(
Odpisz
8 sierpnia 2011, 21:43
:) wyprubuje to w szkole tylko na odwrut
20 grudnia 2012, 19:48
ja tez
12 lipca 2011, 11:37
dobre prezydent w srodku a pozniej dziewczyny tam wlaza
17 czerwca 2011, 20:42
xd 5/5 i do ulu
8 czerwca 2011, 20:17
Hah 5/5 :D Oby tak dalej xdd
15 lutego 2011, 10:20
można by było sobie jaja porobić. przykleić a gdy wejdzie jakaś dziewczyna to odkleić płytkę.
13 grudnia 2010, 15:13
Skandal :<!
23 grudnia 2009, 19:49
racja serser 4
23 grudnia 2009, 17:13
Popieram serser ostatnio same męskie ,a damskich to nawet znaleść nie można. A pisuar można oderwać zakleić dziurę i po sprawie :) 4/5
23 grudnia 2009, 15:55
A po co komu męska toaleta... To do damskiej zawsze są kolejki. 5/5.
23 grudnia 2009, 14:35
nie rozumiem gdzie jest brak damskich toalet? x.X No ale nieważne, 4 :)
23 grudnia 2009, 13:24
popieram mnicha1 i hotwena 4/5
23 grudnia 2009, 13:03
4
23 grudnia 2009, 12:11
nom raczej hotwen ma rację łatwiej oderwać kawałek niż przykleić poza tym tam gdzie pisuar tam męska toaleta nic tego nie zmieni xD 4
23 grudnia 2009, 12:07
5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 października 2013, 18:05
no a y mnie w szkole jest napis toaleta dla dziewcząt toaleta dla chłopców
:(
Odpisz
8 sierpnia 2011, 21:43
:) wyprubuje to w szkole tylko na odwrut
Odpisz
20 grudnia 2012, 19:48
ja tez
Odpisz
12 lipca 2011, 11:37
dobre prezydent w srodku a pozniej dziewczyny tam wlaza
Odpisz
17 czerwca 2011, 20:42
xd 5/5 i do ulu
Odpisz
8 czerwca 2011, 20:17
Hah 5/5 :D
Oby tak dalej xdd
Odpisz
15 lutego 2011, 10:20
można by było sobie jaja porobić. przykleić a gdy wejdzie jakaś dziewczyna to odkleić płytkę.
Odpisz
13 grudnia 2010, 15:13
Skandal :<!
Odpisz
23 grudnia 2009, 19:49
racja serser 4
Odpisz
23 grudnia 2009, 17:13
Popieram serser ostatnio same męskie ,a damskich to nawet znaleść nie można. A pisuar można oderwać zakleić dziurę i po sprawie :) 4/5
Odpisz
23 grudnia 2009, 15:55
A po co komu męska toaleta... To do damskiej zawsze są kolejki. 5/5.
Odpisz
23 grudnia 2009, 14:35
nie rozumiem gdzie jest brak damskich toalet? x.X No ale nieważne, 4 :)
Odpisz
23 grudnia 2009, 13:24
popieram mnicha1 i hotwena 4/5
Odpisz
23 grudnia 2009, 13:03
4
Odpisz
23 grudnia 2009, 12:11
nom raczej hotwen ma rację łatwiej oderwać kawałek niż przykleić poza tym tam gdzie pisuar tam męska toaleta nic tego nie zmieni xD 4
Odpisz
23 grudnia 2009, 12:07
5
Odpisz