Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2021, 21:28
Jak w "Podrzuć świnię"
Odpisz
3 lutego 2013, 11:02
Uwielbiam kostki k10, k20 i k100 :D
A obrazek fajny, oceniam na 4/5 ;]
Odpisz
3 lutego 2013, 11:15
@Reines: Grałeś przy użyciu k100? Ja nie lubię tej kostki. Najbardziej lubię grać k16, k4 i k14 ;]
A co do obrazka, to twórcy tego komiksu znowu przekraczają granice absurdu ;D
Odpisz
16 lutego 2014, 11:44
@PostrachKlanowy: K12 jest fajna.
Odpisz
3 lutego 2013, 13:25
Myślałem że będzie więcej niż jedno , ale 5.
Odpisz
3 lutego 2013, 12:01
D&D to jedyna słuszna gra RPG :D
Odpisz
3 lutego 2013, 11:15
meh...
ile jeszcze bedzie "zamian" ról?
w ciagu 3 lat bylo tego w sumie duzo :P
4/5
Odpisz