Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 14:59

...I staje o jeden za dużo...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 stycznia 2017, 21:49

To pewnie blało

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 21:45

Starczyło rzucić miskę ryżu na trubuny

Avatar WhySoSerious

15 stycznia 2017, 12:33

To musiało boleć.

Avatar Lordu

8 stycznia 2017, 20:44

Jeden Chińczyk więcej i mieliby rekord paraolimpijski.

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 11:40

@Lordu: te twoje komentarze zawsze robią mi dzień

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 21:42

To musiało boleć...
... Skok na deske zawsze boli.

Avatar PikachuAlka

15 stycznia 2017, 09:48

Nie musisz skakać na dziewczynki z podstawówki.

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 09:54

@PikachuAlka: ja tak nie skacze

Avatar Krystiankr1

15 stycznia 2017, 09:07

Decha większa niż w gimnazjum

Avatar pysiowatosc

15 stycznia 2017, 08:57

Chińskie reklamy...tego nie ogarniesz.

Avatar janszwagier

15 stycznia 2017, 08:46

Nie, żebym coś mówiła, ale toto jest japońskie. Napis na końcu (なんでも遶ひにする天才。) mówi coś o tym, że geniusze ominą wszystko czy coś, jeśli dobrze zrozumiałam

Avatar Menek

8 stycznia 2017, 19:49

Chyba fake,ale nie wiem

Avatar ham22

8 stycznia 2017, 20:49

@Menek: ????? XDDD

Avatar kcelej21

9 stycznia 2017, 00:22

Avatar YouVlog

15 stycznia 2017, 08:21

@kcelej21: Słabo przycięte.
Lepiej byłoby gdybyś nie przycinał.

Avatar zlowerek

8 stycznia 2017, 22:10

wydaje mi się że to musi być jakoś zmontowane bo napewno ten koleś na samym dole nie utrzymałby tyłu facetów a tamci z góry nie zwijali się z bólu bo walnięciu na deskę

Avatar popek9001

8 stycznia 2017, 23:01

@zlowerek: no co ty nie powiesz

Avatar zlowerek

9 stycznia 2017, 18:51

@popek9001: No mądra jestem nie ? XD

Avatar kcelej21

15 stycznia 2017, 09:58

Avatar zlowerek

15 stycznia 2017, 23:26

@kcelej21: nie dzięki nie lubię czekolady. Chociaż jeżeli to prezes to może się skuszę :*

Avatar Sebzer

8 stycznia 2017, 22:09

Czy to jest mozliwe?

Avatar Kiki12love

8 stycznia 2017, 22:09

Cooo... ;-;

Avatar milosz19992002

8 stycznia 2017, 19:51

Aż mnie zabolało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Rel

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka