Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2019, 17:31
Petuwy to gówno
stolec
Odpisz
2 maja 2017, 23:17
IKS DE
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:13
Niestety większość gier działa w ten właśnie sposób.
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:54
@theCPCK: Tak. I to bardzo wnerwia.
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:53
@theCPCK: Tia.Raz pykałem w Mincrofta to był jakiś pięciolatek-wyznawca stoła z Ultra Vipem (Najwyższy na serwerze) i pisał jakieś pierdoły typu "Martwe Płody:,i jak ktoś coś do niego mówił to go papugował (Pisał to samo,albo jak ktoś pisał,że x(ten dzieciak) to zjeb,to on pisał y(ten kto do niego pisał) to zjeb).Najgorsze było,to,że POMOCNICY i VICE-ADMIN mieli to głęboko tam,gdzie wkładam parasole...
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:54
@Andrzej_Duda: Nienawidzę takich dzieci w grach.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:00
@krzysiu03: Ale zklepać go nie mogłem,bo ja miałem zwykłą diamentową,a ten ku*as nosacza zaklęty na najwyżyszy poziom...
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:08
@Andrzej_Duda: bież swój najlepszy sztab sebixów i wbijamy mu na chatę . Trzeba czasami pokazać co to znaczy baseball zaklęty na wpie**ol V
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:09
@Andrzej_Duda: a jak dostanie wpie**ol przeprowadzisz uroczyste otwarcię
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:26
@masterhardkore: Jestem demonem. Btw, mogę zabrać siekierę zamiast kija do baseballa ?
Odpisz
15 stycznia 2017, 22:21
@krzysiu03: bez baseballa to tak trochę niechonorowo no ale jak nie masz to bież
Odpisz
16 stycznia 2017, 01:26
@masterhardkore: chonorowo moje oczy krwawią.
Odpisz
16 stycznia 2017, 15:01
@masterhardkore: *Bierze siekierę*
Odpisz
16 stycznia 2017, 15:28
@krzysiu03: *Bierze parasol zaklęty na Wpie**ol MMM.
Odpisz
16 stycznia 2017, 15:28
@Andrzej_Duda: Zazdroszczę.
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:46
Jakbym słyszała mojego młodszego brata ;_;
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 08:40
Kek podwójne strzałki w góre i 1/2 każdej strzałki w dół. tylko w jeja premium.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:16
@legend77: masz trzy strzałki w górę, kto dał pół?
Odpisz
15 stycznia 2017, 17:37
@MineDan: tą 3 strzałke dał użytkownik nonpremium.
Odpisz
15 stycznia 2017, 19:33
@legend77: Czyli jak kupię premium to moje strzałki w górę będą podwójne a w dół będą się liczyć jako pół? Coś kłamczysz! Jesteś jednym z tych oszukistów co tylko udają że posiadają premium!
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:46
@MineDan: Źle na to patrzysz.
Tu chodzi o to że strzałki które dajesz są x2 a strzałki w dól które otrzymujesz są zmniejszone o 50%.
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:25
jeja Premium
Odpisz
15 stycznia 2017, 12:29
Hejtuja mnie? Kupie vipa i po was!
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:43
[wiadomość widoczna tylko dla użytkowników jeja premium]
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:11
np tf2
Odpisz
15 stycznia 2017, 11:52
@juzi46: Grałeś kiedykolwiek czy uznałeś podam losową grę to dostanę strzałki w góre? W tf2 niema p2w są tylko czapki itemy nie dające przewagi tylko wygląd. Tf2 jest jednym z najlepszych przykładów dobrego f2p.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 14:05
@fixo12: Niestety na podstawie podziału F2P/P2P łatwo zgadnąć kto jest lepszy [wiadomo nie wszyscy F2P to nooby,sam gram codziennie i zdarzają się dobrzy gracze F2P,tak samo jak nie każdy P2P to kompletny profesjonalista],ale niestety takie coś jest widoczne dla prawie każdego gracza tf2-większość F2P to nowi i słabi gracze.Można to najłatwiej tym wytłumaczyć,że F2P wraz ze wrostem doświadczenia decydują się zostać z grą na dłużej i wydają na to pieniądze na steam.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:58
W minecraft, często jak ktoś ma vipa, to może latać.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:07
Ale jak ktoś w Minecraft nie umie grać i kupuje vipa, a często vip to lepsze itemki, to można łatwo zabić gościa.
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:48
hgsyiwyw
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:48
Jak usunąć komentarz?
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:53
dajesz hghshghahdha
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:53
Możesz go usunąć jeśli nikt ci nie odpowiedział... Ups!
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:54
Odpowiedziałeś na niego, to już to nie usuniesz. Ale jak coś to w prawym dolnym rogu twojego komentarza są takie ikonki. O ile dobrze pamiętam są to ołówek, śmietnik i coś jeszcze (nie pamiętam, bo dawno nie wchodziłem na Jeja z przeglądarki).
Wysłano z mojego Samsunga Galaxy Core LTE SM-G386F
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:56
@sylwon1234: Hgshsusyiwy
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:56
Jak edytować komentarz?
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 08:57
Usuń go zanim ktoś ci odpowie!
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:59
Nwm. difnsjxhwnrxj
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:23
@sylwon1234: Na przyszłość będę widział.
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:12
kek premium itemki
Odpisz
11 stycznia 2017, 23:31
typowy noob
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:05
I po portfelu mamy też
Odpisz