Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2017, 21:56
Jeśli laska się kłóci, choć wie że nie ma racji to znaczy, że powinna się skonsultować z lekarzem.
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:38
A to nie jest tak, że kłócicie się tak dla zasady?
Odpisz
11 stycznia 2017, 03:34
@TheTemplar: nie zawsze:V jeśli typa się kłóci o byle gowno to znaczy że potrzebuje konsultacji z lekarzem psychicznym gdyż każdy lek nie właściwie stosowany zagraża życiu:v
Odpisz
6 lutego 2017, 18:11
Nie wykonalne.... Jest za mało lekarzy.
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:55
Taka istnieje?
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:43
moze inaczej: laski jak chcecie sie jakiemus przypodobac to mu czesto przyznawajcie racje. Meskie ego takie jest... wiecej mozna sie dowiedziec w necie.
Odpisz
11 stycznia 2017, 00:34
@Sebzer: Obrazek nie jest o częstym przyznawaniu racji tylko o przyznaniu się do błędu. (kłóci się chociaż nie ma racji i przeprasza zamiast w to brnąć lub strzelić focha)
Odpisz
11 stycznia 2017, 06:25
@damian2500: no co ty
Odpisz
11 stycznia 2017, 02:52
Nie polecam. Co z tego, że przeprasza, skoro potem cały czas robi to samo?
Odpisz
11 stycznia 2017, 01:21
babka 11/10
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:11
Znajdź taką, to pogadamy
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:56
@Kideu: Zgłaszam się
Odpisz
11 stycznia 2017, 00:30
@Nestii: Nie masz racji.
Odpisz
11 stycznia 2017, 00:47
@damian2500: Bywa
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:54
prawdziwy skarb przeprasza i stwierdza/nie przeczy, że się pomyliła
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:07
Robię tak.
Odpisz
9 stycznia 2017, 20:44
@zabijmysiewszyscy: Jak? xD
Odpisz
10 stycznia 2017, 15:13
@Zwariowanykoteqq: Oh xD
Gdy się z kimś kłócę potem przepraszam.
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:07
@zabijmysiewszyscy: Ja tak robię bo mi się nie chce kłócić nah. Albo czasem po prostu kłótnia z debilem nie ma sensu więc odpuszczam lol
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:15
i do końca życia będzie się kłócić i przepraszać
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:49
@ALKATRAZ: Lepiej niz jakby sie miala klocic i żądać alimentów.
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:32
instrukcja niejasna penis utknął w pierścionku zaręczynowym
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:12
Ja bym najpierw sprawdził jej karte u lekarza czy czasem nie jest po zmianie płci
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:03
Takierzeczy tylko w snach :p
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:53
Stwierdzam sprzeczność.
dziękuję i do widzenia.
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:16
no...mówili ozen się...A ta odeszła , zabrała dzieci i oznajmiła ze jej mąż nie żyje i zastępuje go ktoś podobny
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:07
Jedziemy do Kanady !
Odpisz