Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 01:22
Skąd ja to znam... xD
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:21
ja mam zawsze tak...próbuje się przeziembic przez cały tydzień A chorują dopiero na sobotę A w poniedziałek magicznie zdrowieje
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:40
@Wladimir_Putin: A po co to Putinowi?
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:01
@Davido: A ja wim...
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:16
środa minie tydzień zginie
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:21
@ALKATRAZ: Jak nachodził poniedziałek to zawsze sobie tak mówiłem - byle do środy, czwartek minie już raz dwa i gładko do piątku.
Odpisz
9 stycznia 2017, 20:36
a ja nie poszłam do szkoły bo umieram na rzadką chorobę o nazwie okropny katar ;-;
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:22
@kasiakiku: Zwykły katar i już rodzice/opiekunowie pozwolili Ci zostać w domu? Niezłe masz życie.
Odpisz
11 stycznia 2017, 00:29
@Renifer2049: Pewnie podstawówka.
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:51
@baarts: No to życie jak w Madrycie mają. Ja w 1 klasie podstawówki z katarem zimą do szkoły chodziłem :V
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2017, 23:51
@Renifer2049: Ja też. Zresztą nie ma się co dziwić, chwilę posiedzisz na podwórku w zimę i już ci z nosa cieknie.
Poza tym, jesteś reniferem i ci jest cieplej przez futro, nie?
Odpisz
12 stycznia 2017, 18:00
@baarts: Nie, to tylko taki login.
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:31
a ja jestem chory
#nobodyfuckin'cares
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:47
Me 2 *kaszlu kaszlu*
Odpisz
9 stycznia 2017, 17:09
Chcę umrzeczek
Odpisz