Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wilsonXcuddyXhouse

15 stycznia 2017, 16:42

no ups coś nie wyszło, gdzie mogę złożyć reklamacje?

Avatar MR_Lizard

20 lutego 2017, 04:03

@wilsonXcuddyXhouse: Fajny awek

Avatar wilsonXcuddyXhouse

20 lutego 2017, 12:34

@MR_Lizard: um, dzięki

Avatar arenak1111

15 stycznia 2017, 14:16

Zawsze chciałem mieć piesła ale potem ceny zobaczyłem

Avatar Krzyniu

15 stycznia 2017, 14:20

@arenak1111: Psy są w schroniskach i nie kosztują :I

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 15:42

@Krzyniu: Chodzi o Shiby.

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 23:40

Shiby w japońskich schroniskach bardzo zalegają. W Polsce, takiego shibe ze schroniska kupisz za 5 tysiący.

Avatar arenak1111

23 stycznia 2017, 19:49

Ja widziałem shiby po 2 tysiące ale to chyba jakieś mieszańce

Avatar Amethyst_

16 stycznia 2017, 08:41

Że jest poniedziałek? Hm da się wytrzymać... Choć Wolę środy.

Avatar Awp_Asiimov

15 stycznia 2017, 15:08

ile taki shiba kosztuje?

Avatar RadzieckiPiesel

15 stycznia 2017, 15:21

@Awp_Asiimov: Około 3 tys zł a szczeniaki to może nawet 8 tys

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 14:13

ee.. nie.

Avatar Jasnowidz

13 stycznia 2017, 13:44

Uśmiechnąłem się

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 20:29

@Jasnowidz: MISJA WYKONANA

Avatar SomeBody16

13 stycznia 2017, 14:31

Topią go w płatkach z mlekiem :/

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 20:29

@SomeBody16: onie.

Avatar Lordu

13 stycznia 2017, 15:37

*patrzy na pieseła*
.
.
.
.
*jest szczęśliwy*

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 20:28

@Lordu: poprawił.mi.się chumor dzięki temo obrazkowi. Cieszę się, że ty też jesteś.szczęśliwy :D

Avatar rafal603

13 stycznia 2017, 19:40

szkoda sze umar

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 20:27

@rafal603: ale to inny osobnik tego gatunku :V jest dużo śmieszniejszych psów tegi gatunku i tylko ten jeden mem umarł. Dużo psów umiera i dużo się rodzi. Nie zasmucajmy się tym, że piesełek nie żyje. Kochajmy tych którzy żyją :3

To miał być komentarz typu ,,no szkoda'' ale coś nie.pykło :V

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 13:57

<3 Pieseuy

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 13:18

jak się przy paczysz to wygląda jak opętany pies przez szatana

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 11:44

pieseł derpa xddd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (37)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (37)
Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2017, 23:13

@maxmaxi123: wiem, ale w sumie fajnie robić gówno burzę

Avatar rogaliq

17 stycznia 2017, 01:06

"jpdl..." "idiociiiii"

Avatar Davido

13 stycznia 2017, 11:35

he he kek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Nieuczciwa ocena

Cel namierzony

Angielskie śmieszki

To się nie może nie udać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka