Gra w realiach II Wojny Światowej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zapraszamy
To by wystarczyło
Drewniany kominek
Robi wrażenie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2017, 22:17
Podobno Hitler przeżył drugą wojnę i żył dobrych parę lat w Ameryce Południowej
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:38
ta uciekł z niemiec łodzią podwodną do hiszpanii gdzie czekał na niego samolot do argentyny
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:53
@bylejakbylegdzie: Tych teorii jest w ch*j dużo
Według jednej dożył w Brazylii wieku 95 lat
Jeszcze inna mówi, że umarł w Argentynie w latach 60
A na mój rozum to nawet jak przeżył wojnę, to nie pożył długo choroby i wyniszczony organizm robiły swoje
Odpisz
19 stycznia 2017, 04:45
wczoraj z Adolfem i Kwachem falszke obalalismy tak na marginesie.
Odpisz
19 stycznia 2017, 15:20
@Andrzej__Duda: GIŃ KLONIE!!!*Parasoluje Cię.
Odpisz
20 stycznia 2017, 04:57
@Andrzej_Duda: ja Cie dojade zobaczysz
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:19
i nie tylko choroby podobno też ćpał
Odpisz
24 lutego 2018, 22:10
@Andrzej__Duda:
Odpisz
24 lutego 2018, 22:16
@a_h_a: To żeś kurna odkop zrobił...
Odpisz
23 marca 2021, 11:23
@Andrzej_Duda: yes
Odpisz
9 maja 2021, 19:27
@szymon200691: Epicko
Odpisz
30 października 2022, 20:06
@Andrzej_Duda:
Odpisz
27 listopada 2022, 00:07
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
19 stycznia 2017, 18:23
Cynide & Happiness!
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:46
Cyanide & Happiness
Odpisz
14 stycznia 2017, 16:47
@Jasnowidz: Tak, zrobiłem z tego zlepek obrazków.
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:09
@Jasnowidz: Moja ulubiona seria komiksów.
Odpisz
19 stycznia 2017, 15:21
@Jasnowidz: *Cyjanek i Hitlerness.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 04:47
STRZAŁ NA PADZIE JEST POD TRIGGEREM TJ. R2! EWENTUALNIE KOLKO! CHORY ZWYROLU!
Odpisz
19 stycznia 2017, 03:47
Serio? Wcześniej zamiast tworzyć własne komiksy to dodawali z innych stron, a teraz jeszcze będziecie robić komiksy z filmików?
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:03
Najpiękniejsza (bez kotów) gra w jaką bym mogła grać bez końca..
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:01
Było
tylko, że w postaci filmu
Odpisz
19 stycznia 2017, 07:16
@Stiga: No shit, Sherlock!
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:17
HaHa
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:01
Strzał w fpsie pod kwadratem, ty chory zwyrolu!
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2017, 17:10
5/5 Bo Cyanide & Happiness
Odpisz