Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2017, 21:49
fps takie stabilne
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:45
@InsaneFOX13: stabilne są, ale jest ich mało
Odpisz
19 stycznia 2017, 07:37
lepsze stabilne 30 niż, skaczące 10-50 (znam ten ból)
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:22
@kasjan132pl: ja mam zawsze 120
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:32
@InsaneFOX13: ja tyle to mam conajwyżej na pulpicie
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:29
Szczęście wykorzystane na cały miesiąc .
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:17
cały rok* :V
Odpisz
18 stycznia 2017, 23:03
sztuka trolowania jest prosta
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:58
Pomorze
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:11
Czy to jest The Crew?
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:31
@EpicArcher: tak. masz ?
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 08:45
@szeregowy_koci_mietka: mam ale nie gram
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:46
@EpicArcher: a na co ?
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:46
@szeregowy_koci_mietka: na pc
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:47
@EpicArcher: ja tez a na konsoli brak golda
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:14
Który NFS?
Odpisz
15 stycznia 2017, 08:30
to jest the crew
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:48
chyba najnowszy bo niestabilny
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:05
@InsaneFOX13: Jest "niestabilny" tylko po to żeby gif nie ładował ci się godzinę. osobiście posiadam tą gre i nigdy, przenigdy nie miałem spadków fps.
Odpisz
19 stycznia 2017, 00:20
@InsaneFOX13: to the crew jest najstarsze
Odpisz