Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2017, 16:15
logika małych dzieci : c
Odpisz
18 stycznia 2017, 15:59
Kto się tego spodziewał?
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:00
@Vincka: Ja
Odpisz
18 stycznia 2017, 12:04
Zabrakło mi "Wasted"
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:03
nie wiem dlaczego, ale rozbawiło mnie to.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:39
Ty zuy
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:40
zua*
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:41
To pisz że swoje imię, żeby inni widzieli
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:43
Ym....Wystarczy wbić na mój profil. Jest tam napisane:
Profil użytkowniczki.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:57
Jpr jak tak bardzo tb zalezy na tym aby ktoś zwracał się do cb ,,zua'' a nie ,,zuy" to napisz to imię.
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:04
Milena. Pasi ?
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:34
ładne imię:)
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:34
W sensie, żeby obok byo napisane w nawiasie
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:35
@Alvoquez: Dzięki.
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:36
Jestem na apce.
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:17
Mnie też r ozbawilo. teraz zastanawiam się czy sam tak nie zrobię. xD
Odpisz
18 stycznia 2017, 10:04
@Michalovsky0703: No nie wiem....Robisz na własną odpowiedzialność. XD
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:08
ja wolę skakać na trampoline z dachu
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:10
@Wladimir_Putin: Co
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:11
no...wchodzę na dach i skacze na trampoline
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:13
@Wladimir_Putin: i zawsze się udaje? czy kiedyś nie trafiłeś?
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:14
@benben7: kiedyś skrecilem kostkę
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:15
@Wladimir_Putin: Współczuję.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:15
@Wladimir_Putin: ałć
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:16
hihihi kiedys nie trafiłem w trampoline..wtedy to było
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:33
@Wladimir_Putin: Bawisz się w Assasyna?
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:34
w Assasyna się bawiłem jak biegalem po dachach i komiach szkoły
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:36
@Wladimir_Putin: No ale z dachu skaczesz na trampolinę. To tak jakby z dachu na siano skoczyć.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:37
psssyt...na siano też skakalem...ale musiałem uciekać bo sobie w nim jakieś szerszenie gniazdo zrobiły
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 07:32
@Wladimir_Putin: Ty, nasza rozmowa poszła w cholerę.
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:22
Tak sie czulem gdy po raz pierwszy w zyciu jadlem watrobke. "Watrobka jest dobra, sprobuj"
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:47
Piękne
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:40
I na takim mrozie bez kurtki, ani bluzy...
Odpisz
16 stycznia 2017, 03:00
Ta dziewczynka to ja gdy próbuję ogarnąć swoje życie
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:03
Chciałbym zrobić to samo.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:46
@xAzumiKx: W sensie skręcić kark?
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:56
@Krzyniu: Mimo skręcenia karku zeszła z trampoliny, skubana.
Odpisz
15 stycznia 2017, 10:58
@Slenderowiec2012: Jest w szoku, jeszcze nie wie, że skręciła.
Odpisz