Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 14:52
co on tam śnieg r*cha? haha
Odpisz
1 maja 2017, 03:16
Gdzie jest Shooting Stars jak go potrzeba?
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:03
Akurat skończyły się skoki i wygrał Stoch.
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:13
@Metal_Head: Admin to specjalnie zrobił. :D
Odpisz
18 stycznia 2017, 10:18
Dałbym 5 ale mam blokadę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 10:19
@xAzumiKx: Najgorzej. :/
Odpisz
18 stycznia 2017, 10:22
@xAzumiKx: Gorsza jest blokada na komentarze :/
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 10:23
Zgadzam się, miałem taką i miałem też całkowitą.
Odpisz
18 stycznia 2017, 11:15
@xAzumiKx: Za co jest blokada na ocenianie?
Odpisz
18 stycznia 2017, 11:18
Chciałbym to wiedzieć.
Odpisz
18 stycznia 2017, 14:04
@xAzumiKx: Dałem za ciebie.
Odpisz
18 stycznia 2017, 10:32
OLUL.
Odpisz