Nie ukrył się zbyt dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2017, 02:08
o tego chodzi?
Odpisz
21 stycznia 2017, 06:47
@PimpekLord: Dostajesz order za zobaczenie tego typa.
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:18
@PimpekLord: ci też to murzyni
Odpisz
24 stycznia 2017, 00:04
@PimpekLord: o nie to wazon jbc.
Odpisz
23 stycznia 2017, 14:22
I na końcu wielki wybuch
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:54
Ale to piękne *-*
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:42
Przypomina mi świątynię Prekursorów
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:51
Odpisz
21 stycznia 2017, 01:17
Kojarzy się z Ex Machiną
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:40
@vass296: żółwior, te sane filmy oglądamy w tą saną gre gramy(league if legends ww czym jescze jesteśmy podobni klonie?
Odpisz
22 stycznia 2017, 17:13
Czy tylko mi to przypomina prywatny szpital z Hitman blood money?
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:37
@scrof: tak bo to dom z exmachine
Odpisz
22 stycznia 2017, 19:14
Mieszkałbym
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:39
Fajna Jenga
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:07
też mam coś fajnego
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:48
Albo schronienie przed resztom świata
Odpisz
22 stycznia 2017, 16:42
@srebrnakitka95: *Resztą.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:29
@srebrnakitka95: Dlatego sie chronia
Odpisz
22 stycznia 2017, 16:30
Chyba kryjówkę ojca który nie chciał spłacać alimentów.
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:29
Osz kurde, to ten dom. Kiedyś widziałam go w jakimś podręczniku i postanowiłam, że kiedyś, jak już będę bogata (dziecięce marzenia...) to sobie taki kupię... Tak mi się podobał. Zawsze chciałam tam mieszkać (i z tego co widać po komentarzach nie tylko ja). Sama nie wiem, po co to piszę, tak mi się jakoś przypomniało...
#nikogotonieobchodzi
Odpisz
22 stycznia 2017, 16:19
@Airot: Mnie obchodzi, ja akurat chciałam mieszkać i żyć w latach 80-90
Odpisz
21 stycznia 2017, 13:34
*_*
Odpisz
21 stycznia 2017, 12:05
Czemu fotografujesz mój dom.
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:09
@Ptasznik: chciałbyś... ;)
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:20
@BOSS111: Chcialbym ;-;
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:22
@Ptasznik: nie tylko ty :)
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:29
@BOSS111: To co zbieramy.
Odpisz
23 stycznia 2017, 01:50
@Ptasznik: znudzi nam się w końcu
Odpisz
23 stycznia 2017, 04:19
@BOSS111: Ale warto zabrać a pozatym jak się znudzi to odsprzedać można.
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:40
@Ptasznik: nie znudzi nam się domek ;)! chodziło mi o to że jest tak drogi że znudziło by nam się w koñcu zbieranie na niego!
Odpisz