Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PimpekLord

21 stycznia 2017, 02:08

o tego chodzi?

Avatar PanSernik

21 stycznia 2017, 06:47

@PimpekLord: Dostajesz order za zobaczenie tego typa.

Avatar
iqhawe

21 stycznia 2017, 08:18

@PimpekLord: ci też to murzyni

Avatar scrof

24 stycznia 2017, 00:04

@PimpekLord: o nie to wazon jbc.

Avatar RpLay

23 stycznia 2017, 14:22

I na końcu wielki wybuch

Avatar PchlaRenatka

22 stycznia 2017, 22:54

Ale to piękne *-*

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

22 stycznia 2017, 22:42

Przypomina mi świątynię Prekursorów

Avatar Kivera

22 stycznia 2017, 21:51

Avatar vass296

21 stycznia 2017, 01:17

Kojarzy się z Ex Machiną

Avatar kokosek112

22 stycznia 2017, 21:40

@vass296: żółwior, te sane filmy oglądamy w tą saną gre gramy(league if legends ww czym jescze jesteśmy podobni klonie?

Avatar scrof

22 stycznia 2017, 17:13

Czy tylko mi to przypomina prywatny szpital z Hitman blood money?

Avatar kokosek112

22 stycznia 2017, 21:37

@scrof: tak bo to dom z exmachine

Avatar omeet13

22 stycznia 2017, 19:14

Mieszkałbym

Avatar Donald_Trump

22 stycznia 2017, 18:39

Fajna Jenga

Avatar BOSS111

22 stycznia 2017, 18:07

też mam coś fajnego

Avatar srebrnakitka95

21 stycznia 2017, 17:48

Albo schronienie przed resztom świata

Avatar Andrzej_Duda

22 stycznia 2017, 16:42

@srebrnakitka95: *Resztą.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2017, 22:29

@srebrnakitka95: Dlatego sie chronia

Avatar romanow

22 stycznia 2017, 16:30

Chyba kryjówkę ojca który nie chciał spłacać alimentów.

Avatar Airot

21 stycznia 2017, 20:29

Osz kurde, to ten dom. Kiedyś widziałam go w jakimś podręczniku i postanowiłam, że kiedyś, jak już będę bogata (dziecięce marzenia...) to sobie taki kupię... Tak mi się podobał. Zawsze chciałam tam mieszkać (i z tego co widać po komentarzach nie tylko ja). Sama nie wiem, po co to piszę, tak mi się jakoś przypomniało...
#nikogotonieobchodzi

Avatar Ashley12c

22 stycznia 2017, 16:19

@Airot: Mnie obchodzi, ja akurat chciałam mieszkać i żyć w latach 80-90

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

21 stycznia 2017, 13:34

*_*

Avatar Ptasznik

21 stycznia 2017, 12:05

Czemu fotografujesz mój dom.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ptasznik

23 stycznia 2017, 04:19

@BOSS111: Ale warto zabrać a pozatym jak się znudzi to odsprzedać można.

Avatar BOSS111

23 stycznia 2017, 12:40

@Ptasznik: nie znudzi nam się domek ;)! chodziło mi o to że jest tak drogi że znudziło by nam się w koñcu zbieranie na niego!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To musiało być męczące

Hobby dla faceta

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka