Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
No to posłuchane
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2017, 15:36
Parę osób widać w komentarzach często bez wad wzroku zastanawia się jak to jest mieć krótkowzroczność, po prostu jakbyś patrzył przez blur na monitorze. To się wiążę często z astygmatyzmem który rozmywa obramowania przedmiotów przez co się zlewają i widać takie zmieszane barwy na łączeniach. Kiedy dodamy do tego dużą ilość przedmiotów jak liście wtedy wychodzi nam breja.
Odpisz
25 stycznia 2017, 15:27
@Mnich1: Mam krótkowzroczność, ale nie tak wielką, bo bez okularów widzę dość daleko :I... Zależy co, bo w szkole na tablicy jest rozmazane, ale na tablicy (czytaj bilbordzie) widzę perfekcyjnie.
P.S. To nie dalekowzroczność :I
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:44
A jaką masz wadę stwierdzoną?
Odpisz
29 stycznia 2017, 12:32
@Mnich1: Mam faktycznie stwierdzoną krótkowzroczność, bo byłem tydzień temu u okulisty. 14 lutego będą okulary.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:23
*espresso
Odpisz
21 stycznia 2017, 21:25
Noszę okulary.
To jest takie prawdziwe.
Szczególnie z liśćmi. Gdy w reszcie założyłam okulary to doznałam lekkiego szoku odkrywając tajemnicę drzew. ;-;
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:04
@Marchesa: Daleko, czy krótkowzroczność? Ja daleko
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:36
@Moje_Rysunki12: Jak to jest?
Ja widzę tylko na krótko i to strasznie ale jak to wygląda z dalekowidzem? Ja przez moje wady nie widzę twarzy 2 m ode mnie.
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:48
@sok930: Dalekowidz widzi dobrze daleko ale jakby miał książkę czytać to już nic nie widzi. Sam jestem krótkowidzem, ale gdy byłem pierwszy raz u okulisty to mi zakroplono czymś oczy przez co byłem przez chwilę "średnio widzem" i niewidziałem ani na daleko ani na bardzo blisko.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 06:35
@Jumper112: Znaczy... Ja mam tak, że widzę te rzeczy najbliżej mnie, w promieniu 3-4 metrów. Jak siędzę u siebie w pokoju, mam na nosie okulary i patrzę przez okno, no, to wyraźnie widzę. Ale jak je zdejmę, i od razu spojrzę, to mam po prostu rozmazane kontury, i to tak dość mocno. Czyli że po prostu na dalekie dystanse mam rozmazane, im dalej, tym bardziej( bez okularów. A z nimi jest... Ok ) Tak, wiem że się pomyliłam z rodzajem. Mam krótkowzroczność. Ale można się pomylić.
Odpisz
22 stycznia 2017, 08:40
@Jumper112: Krople powiększające źrenice. Mi za pierwszym razem okulistka kazała kropić pare dni przed wizytą. Siedziałam w pierwszej ławce, ale i tak nic nie widziałam.
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:08
@Moje_Rysunki12: Jakie wady? Ja mam lewe 4.0 a prawe 6.1. Bez okularów nic nie widzę.
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:26
@sok930: 1,5 na jedno, na drugie 1,2
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:21
@sok930: Na lewe 4 coś, na prawe jeszcze 3,75.
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:36
@Moje_Rysunki12: Miopia-krótkowzroczność >.<
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:37
@sok930: lewe -1.75 prawe -2.25
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:06
mężczyzna w okularach jest przystojny ;)
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:18
@juzi46: Bierz go
Odpisz
19 stycznia 2017, 22:33
@MartellusV14: no i co może brzydki jest ale może mądry?
Odpisz
21 stycznia 2017, 21:37
@juzi46: Tego nie wiesz. Wada wzroku nie jest wyznacznikiem inteligencji.
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:46
@juzi46: Tak, jego wyraz twarzy tryska inteligencją.
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:53
@MartellusV14: usunąć pryszcze, zmienić fryzurę i całkiem spoko
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:45
@Edward713: Coś w tym stylu?
Odpisz
22 stycznia 2017, 09:52
@Szymon123PL: W ogóle to te okulary są obrzydliwe.
Odpisz
22 stycznia 2017, 11:01
@Szymon123PL: już lepiej, teraz każ mu zmienić minę
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:50
Czy ktoś zauwarzył, że na przykładzie z lustrem ma on okulary tylko w odbiciu?
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:44
To z deszczem... takie true
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:15
Czekam na wszystkich, którzy będą chwalić się wyglądem swoich okularów.
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:18
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:24
Odpisz
22 stycznia 2017, 00:20
Nie mam wady wzroku ale chce być wsród tłumu wiec macie tutaj wirtualne okulary \[]_[]/
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 04:45
Nie ma to jak zdjęcie robione na dywanie ;-;
Odpisz
22 stycznia 2017, 05:07
Tak, to kubek z tęczą i Beatlesami.
Odpisz
22 stycznia 2017, 08:41
@Czokociasteczko:
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:14
Te z liściami takie prawdziwe, nawet przy małej wadzie to pierwsza rzecz na jaką zwróciłem uwagę.
Odpisz
22 stycznia 2017, 05:10
@popek9001: Liśćmi, bro.
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:27
hahha
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:14
A ja muszę kupić nowe szkiełka, bo siedzę w pierwszej ławce i nie widzę, co jest napisane na tablicy. ;_;
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:16
@CukiereczeQ: kup sobie lornetke
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:26
Spoko~! :v
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:16
kisne
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 22:00
Magia, niewidzialne okulary technologia przyszłości ;_;
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:52
To z tym deszczem jest prawdą
Odpisz
19 stycznia 2017, 16:18
@Jasnowidz: Są okulary z wycieraczkami.
Odpisz
21 stycznia 2017, 21:29
a na zaparowywanie jest coś?
Odpisz