Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Rel
To by wystarczyło
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2017, 23:20
Nienawidzę zeszytów w linie.
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:43
moja 3 klasa gimnazjum:
fizyka-linie
niemiecki-kratka
angielski-kratka
Odpisz
22 stycznia 2017, 09:51
nie żeby do tego mema pasowało jedynie dz*wko, bo inaczej już nie jest takie zabawne
Odpisz
22 stycznia 2017, 07:55
Ja tam mam zeszyt w linię do Plastyki XD
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:09
było było było!
cza cza cza cza czaaacza
było było było!
że trzyyyyy razy!
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:47
Ja mam wszystko w kratkę...
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:25
@Donald_Trump: Nie wiedziałem, że musi się buduje w kratkę! =)
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:16
ja napisałem wypracowanie na kartce w kratkę i miałem obniżoną ocenę
nie warto igrać z prawem
Odpisz
21 stycznia 2017, 21:49
To mnie obraża ;_;
Odpisz
19 stycznia 2017, 22:22
Łatwiej i estetyczniej się pisze, poza tym łatwiej rysuje się tabele i takie tam :V
Odpisz
21 stycznia 2017, 21:17
@Suhak: nom
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:46
U mnie nie można mieć plastyki w linie ...
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:56
Back to the 2010
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:42
haker ku*wa bonzo
Odpisz