Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2017, 19:30
To uczucie kiedy ktoś dodaje komentarz o 4:39. ;-;
Odpisz
11 października 2019, 14:00
@KiaMao: Może być?
Odpisz
13 października 2019, 01:13
@Casul: minęły 2 lata
2 lata i ktoś odpowiedział na mój cringe nae nae komentarz
2 lata
Odpisz
13 października 2019, 21:32
@KiaMao: Lubię odkopywać komentarze i przypominać o cringe komentarzach
Odpisz
27 stycznia 2017, 05:59
Dam tu tylko swoje spostrzeżenie:
Nie pijcie kawy na wieczór, napewno nie zbyt mocnych. Ja ku*wa nie moge zasnąć przez to gorzkie gówno.
Odpisz
27 stycznia 2017, 09:15
@MartellusV14: Działanie kawy może się utrzymywać jeszcze 6 godzin po wypiciu.
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:33
@Anielka999: Ku*wa spałem 5 godzin i nie czuje senności.
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:27
@MartellusV14: To normalne, po prostu poczujesz ją później.
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:27
@MartellusV14: na mnie kawa nie działa
To cukrzyca bądź anemia...
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:09
@lorax12: Nie ma kawy, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:12
@Archeologwinternetach: to też
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:51
@MartellusV14: tata zrobił sobie mocna kawę, nie było nic do nicią wiec wypiłem całą duszkiem dwie godziny próbowałem NIE zasnąć.
Odpisz
14 grudnia 2018, 00:36
@Archeologwinternetach: nie bądź taki pesymistyczny i nie miły odrazu
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:39
kiedy nie jesteś mangozjebem :)
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:26
Odpowiedź na standardowe pytanie: Boku no Pico
Odpisz
27 stycznia 2017, 06:12
jaki środek nocy?! To moja normalna pora wstawania do szkoły... (kill me pls ;-;)
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:04
@benben7: Gdzie ty chodzisz do szkoły?
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:08
@DaKnight: moja koleżanka wstaje o 4 rano
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:49
Duch ani który lubi w dupe
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:43
Właśnie dwa obrazki niżej jest mój obrazek z 1:00 w nocy
Odpisz
27 stycznia 2017, 07:55
THE CELL GAMES Presented by HETUP!
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:19
@Corrupted_Core: *HETAP.
Odpisz
27 stycznia 2017, 03:33
Nie jesteś tu sam
Odpisz
27 stycznia 2017, 03:37
@Topkek: Zawiszę Sulechów adopcja dzieci przez homoseksualistów w ogóle nie ma takiego czegoś jak choroba jest tylko chrześcijaństwo się w czas się spotkać na sylwester z Duda do ciemnoty na to że wstawiłem ten obrazek są tylko chrześcijaństwo się w czas się spotkać na sylwester z Duda do tego zauważy na słuchawkach na to że wstawiłem pranie dywanów i tapicerki samochodowej w Gorzowie wielkopolskim odbyło się spotkanie przedstawicieli handlowych w rozumieniu ustawy z dnia
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 03:50
@Topkek: gdybyś dodał ten komentarz 10 sekung później, byłaby godzina 03:33:33
Odpisz
27 stycznia 2017, 06:22
nikt nigdy nie przewidzi w jakiej sekundzie doda komentarz, chyba że Jasnowidz
Odpisz
27 stycznia 2017, 03:33
chyba było
Odpisz