Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

31 stycznia 2017, 22:17

nie lubię dzieci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Cypeq

1 lutego 2017, 21:39

@kroljanjulian: dobra koniec *kończący wszystko lenny*

Avatar kroljanjulian

1 lutego 2017, 21:39

@Cypeq: *sad lenny* jednak nie wszystko

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 22:40

Avatar Maks2603

1 lutego 2017, 17:53

Helikopter w ogniu zawsze na propsie :D.
A może...
Duda w ogniu...

Avatar yolom

31 stycznia 2017, 23:12

Avatar arenak1111

31 stycznia 2017, 23:25

@yolom: Niby Andrzej Duda a jednak Juliusz Ordon

Avatar marcel22205

31 stycznia 2017, 23:41

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 00:28

@yolom: Tam było harmat

Avatar NightmareStory

31 stycznia 2017, 23:44

Raczej dodatkowe 500+....

Avatar TheLukasz3210

Edytowano - 31 stycznia 2017, 23:39

-Panie prezydencie, jakie to jest uczucie, gdy zabijał pan ludzi?
-Nie wiem, strzelałem tylko do dzieci i śmieszków.

Avatar Deansto

31 stycznia 2017, 23:38

Co jaturlbie

Avatar Buras

31 stycznia 2017, 22:42

To ja mam dla was taki czarny suchar.

– Co jest czarne i puka w szybkę?
– Dziecko w piekarniku.

Avatar arenak1111

31 stycznia 2017, 23:25

@Buras: Suchar...adekwatnie do treści

Avatar szeregowy_koci_mietka

31 stycznia 2017, 22:30

kiedy wkladanie parasoli nie wystarcza

Avatar JedenZNich

31 stycznia 2017, 22:16

Memy z Dudą są najlepsze ^^

Avatar WhySoSerious

31 stycznia 2017, 22:21

@JedenZNich: Według Ciebie.

Avatar arenak1111

31 stycznia 2017, 23:26

@JedenZNich: Memy z Kiepskimi i GTA są lepsze

Avatar Soap2001

31 stycznia 2017, 21:53

nwm czy było czy nie było ale jeblem przy tym xdxdxd

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2017, 21:33

Dusiek <3

^_*

Avatar Wladimir_Putin

31 stycznia 2017, 21:04

Andrzej...strzelanie parasolami zaszło za daleko...

Avatar MrPawiXpl

31 stycznia 2017, 10:40

NSDAP?

Avatar
Michaelpl03

30 stycznia 2017, 23:36

Byo

Avatar AurelionSol

31 stycznia 2017, 21:04

tak, było... w poczekalni

Avatar
Michaelpl03

31 stycznia 2017, 21:13

@AurelionSol: Na Imperatora, poraz kolejny nie zauważyłem, że na obrazku jest Duda.
Bylo, ale bez niego.
Kiedy następny odjazd do obozu?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka