Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Frustrujące
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2021, 21:32
zajebisty
Odpisz
28 sierpnia 2018, 12:47
Zuo
Odpisz
30 marca 2018, 11:58
taki 11/9
Odpisz
28 lutego 2017, 16:33
Obczajcie mój
Odpisz
2 lutego 2017, 17:02
Zajebisty XDDDD
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:33
mam taką samą obudowę komputera ( nikogo to nie obchodzi)
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:25
Do Boxdela B)
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:48
Oooo, tez mam taki
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:55
Obudowa typu Tower obowiązkowo
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:33
WTC
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:26
Takie 9/11
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 10:56
jezeli to w co włozony jest pendrive polozyc "na plecach" to zobaczymy smoleńsk
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:57
@Polalak: O tak?
Odpisz
31 stycznia 2017, 20:21
@Cobaltum15: tak
Odpisz
31 stycznia 2017, 20:03
idealne do wieży xd
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 19:10
Śmianie się z tragedii nie jest zbyt inteligentne.
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:24
Nie jest inteligentne póki nie ma się dystansu.
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:24
@Przegryw: Ale filozofia.
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:21
9/11 would Bush again.
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:39
@wizajn: kolega kolegi pyta skąd avatar
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:35
@AdmiralYamato: to jest Star, nic więcej Ci nie powiem
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:35
@ctgs113: kolega kolegi i tak dziękuje
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:43
@wizajn: uwielbiam twoje avki
mam dzieki nim niezapomniane noce
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:43
@Miguelp: Cała przyjemność po mojej stronie.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 18:47
@wizajn: nie sadze
ale jak chcesz to moze byc
Odpisz