Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 stycznia 2017, 17:27
zastanawiam się który kebab lepszy, w bułce czy w cieście
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:29
@ALKATRAZ: W picie.
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:44
@ALKATRAZ: w bułce ponieważ mięso z sosem doczepia się i można zjeść pod koniec jak kanapkę z mięskiem pysznym sosem oraz sałatką.
Odpisz
31 stycznia 2017, 10:02
I jeszcze w gębę dał, sądząc po okularach :v
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:54
Zajebiste zamazanie loga.
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:00
PRINTZE KEBAP
Odpisz