Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 19:07
Od dzisiaj będę używała tego tekstu~
Odpisz
18 lutego 2017, 16:04
@lorax12: pamiętam jeszcze jak był/eś/aś/uś/oś loraxem ratującym drzewa...
Odpisz
18 lutego 2017, 18:20
@BOSS111: :3
Tak?
Odpisz
18 lutego 2017, 20:39
@lorax12: tak
Odpisz
18 lutego 2017, 20:47
@lorax12: k
Odpisz
18 lutego 2017, 21:40
@lorax12: a teraz dorosłeś/aś/uś/oś i r*chasz się z drzewami XDDD
Odpisz
18 lutego 2017, 21:41
@lorax12: ale teraz jesteś bardziej memiczny/a
Odpisz
19 lutego 2017, 10:06
@BOSS111: drzew nie r*cham
Bez przesady
Odpisz
19 lutego 2017, 12:32
@lorax12: A jak poproszą?
Odpisz
19 lutego 2017, 12:34
@BOSS111: mają za ostre gałęzie
Odpisz
19 lutego 2017, 17:33
@lorax12: A jak przytępią?
Odpisz
19 lutego 2017, 20:19
też nie
Odpisz
12 czerwca 2018, 05:42
@lorax12: potas
Odpisz
12 czerwca 2018, 06:24
@Dosek: Zczeźnij
Odpisz
18 lutego 2017, 12:15
Aż mi się przypomniała panika w klasie, jak powiedziałam, że ulatnia się tlenek diwodoru...
Odpisz
18 lutego 2017, 12:16
@Historyjka: ty trollu~
Odpisz
18 lutego 2017, 12:19
@lorax12: Mówiłam poważnie, rozlało mi się trochę wody... A oni jak się przerazili!
Odpisz
18 lutego 2017, 12:32
@Historyjka: xd
"Beka w luj"
Odpisz
18 lutego 2017, 13:03
@Historyjka: Monotlenek* diwodoru.
Odpisz
18 lutego 2017, 14:41
@Maks2603: woda~
Odpisz
15 lutego 2017, 18:40
zrobiłam kiedyś podobnie... dobija mnie jacy debile żyją w naszym kraju
Odpisz
15 lutego 2017, 18:54
@Interfectrix: najlepiej całą wine zwalić na polske
Odpisz
15 lutego 2017, 23:26
nie na kraj, na ludzi
Odpisz
16 lutego 2017, 14:54
@Interfectrix: na polaków
Odpisz
18 lutego 2017, 14:06
@Interfectrix: Kraj to terytorium, władza i społeczeństwo więc też i na kraj xd
Odpisz
18 lutego 2017, 12:23
Przecież to ma parę ładnych lat
Odpisz