Całe szczęście, że można pospać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Lekko nie będzie
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2017, 12:19
Ja też jestem na zwolnieniu lekarskim! Jak oni to zrobili?
Odpisz
23 lutego 2017, 10:56
mam anginę ! :-)
Odpisz
22 lutego 2017, 23:50
Kiedy zdajesz sobie sprawe że możesz jeszcze spać bo masz ferie
Odpisz
22 lutego 2017, 23:40
CHCEM
Odpisz
22 lutego 2017, 18:24
Ja zawsze w sobotę rano zapominam że jest sobota
Odpisz
22 lutego 2017, 22:26
@Rrtt1: A ja w prawie każdą sobotę i tak muszę wstać, tylko że nie do szkoły.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 18:10
Kiedy budzisz się o 6 i myślisz, że niedługo musisz wstać do szkoły, ale orientujesz się, że masz na 9 i możesz spać jeszcze ponad godzinę
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 18:16
@noszkurnawszystkozajete: I tak nie zaśniesz, no chyba że na kilka godzin.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:18
@MartellusV14: Zasypiam zawsze
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 18:21
@noszkurnawszystkozajete: O 6 to i tak lepiej ode mnie, kiedy ja budze sie o 4.
Odpisz
21 lutego 2017, 08:23
#Feriemasterrace
Odpisz
21 lutego 2017, 08:51
pjona!
Odpisz
21 lutego 2017, 09:11
pjona!
Odpisz
22 lutego 2017, 18:02
heheszki
i tak wam się skończą
Odpisz
22 lutego 2017, 18:08
Nom... Już w niedziele...
Odpisz
22 lutego 2017, 18:08
Pjona! Dolny Śląsk Pozdrawia :>
Odpisz
22 lutego 2017, 18:07
Mnie budzi mama. A jeśli mnie nie obudzi, to sam się nie obudzę. Więc jak się obudzę dość późno, to po prostu leżę dalej w nadziei, że mama się nie obudzi zbyt wcześnie.
Odpisz
21 lutego 2017, 10:12
Lepiej kiedy wstajesz o 5 sprawdzasz zmiany i okazuje się że lekcje odwołane.
Odpisz
21 lutego 2017, 07:21
chciałbym;-;
Odpisz
21 lutego 2017, 02:48
ja jutro do szkoły ide chociaz przez kaszel obecnie spac nie mogę
Odpisz
21 lutego 2017, 07:02
@MR_Lizard: Do szkoły, hehe! :)
Odpisz
21 lutego 2017, 13:01
@jacek1s: where's the funny part
Odpisz