Moja reakcja na mądrości nastolatek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2017, 10:17
O nie, tylko nie mądrości 10 latek.....
Odpisz
20 lutego 2017, 10:49
*9 latek
Odpisz
20 lutego 2017, 11:30
za dużo dodajecie jej wieku!
5-latka*
Odpisz
20 lutego 2017, 12:00
5 latka ma komputer? ja w tym wieku mogłam mieć co najwyżej klocki lego.
Odpisz
20 lutego 2017, 13:41
Welcome to 2017!
Odpisz
20 lutego 2017, 13:51
@Quakah: Rok w którym 5 latki umią już używać telefonów i tabletów...
Odpisz
20 lutego 2017, 14:01
ty mi tu się kuffa nie dziw moja siostra ma 4 lat a umie korzystać z telefonu i komputera (na telefobie ogląda bajki a na komputerze gra w ciufcie. p l)
Odpisz
24 lutego 2017, 19:03
Umieją*
Odpisz
24 lutego 2017, 19:06
@Grunwald1410: ale ja mam tylko siostre więc umie
Odpisz
24 lutego 2017, 19:06
To było do Snake'a
Odpisz
24 lutego 2017, 19:16
@Grunwald1410: a to przepraszam chyba muszę iść po okulary ;-;
Odpisz
24 lutego 2017, 19:48
mój 6-letni brat cioteczny gra w GTA. dużo.
Odpisz
24 lutego 2017, 21:27
@kubakk12: mój ośmioletni gra w cs i myśli że kiedyś będzie wielkim case openerem :/
Odpisz
24 lutego 2017, 21:31
@masterhardkore:
Przepraszam, że to mówię.... ale... dla niego już za późno :'(.
Odpisz
24 lutego 2017, 22:00
Jak już o tym mówić. Moi sąsiedzi mają 6-letniego syna, który ma Ps4 z GTA5 i Tekkenem. 5-letni kolega mojego brata gra w CS:GO. Moja 3-letnia kuzynka umie obsługiwać telefon, wybierać numery, włączać swoje ulubione gry, robić sobie zdjęcia, nagrywać filmy i wpisać hasło do telefonu.
Odpisz
24 lutego 2017, 22:38
@KalkoPl: ja właśnie ostatnio byłem u lekarza i jakiś ok.5 latek miał lepszy ode mnie telefon i nawet serio dobrze nim się posługiwał.Ja swoją pierwszą cegłę dostałem chyba w wieku 10 lat.Pozdrawiam.
Odpisz
24 lutego 2017, 23:53
oni w przedszkolu używają tabletów ja w przedszkolu umiałem już czytać
Odpisz
25 lutego 2017, 00:07
@drzefko: Ja też. Przedszkolanka myślała, że zgaduję i cały czas musiałem czytać teksty, które mi dawała. Pewnie to dlatego nie lubiłem tam chodzić.
Odpisz
25 lutego 2017, 10:09
@KalkoPl: Ja gdy dostałam pierwszy telefon gdy miałam 9 lat, nie mogłam nawet dzwonić..... może dlatego, że był zabawkowy XD...
Odpisz
25 lutego 2017, 10:20
Ja gdy miałem 5 lat dostałem zepsuty telefon. Nie włączał się. Gdy miałem 7 lat, mama dawała mi telefon do zabawy. Nigdy nie ogarniałem, jak działają.
Odpisz
25 lutego 2017, 11:31
@Grunwald1410: Ojć wkradł mi się drobny błąd
Odpisz
25 lutego 2017, 11:35
@drzefko: Ja w czasie ostatnich wakacji gdy jechałem pociągiem to WSZYSTKIE małe dzieci w wieku ok. 5-6 lat używały telefony i tablety. Po prostu przez 85% podróży tylko były wgapione w ekrany telefonów i tabletów.
Odpisz
24 września 2018, 00:24
@KalkoPl: Ja pierwszy telefon z klapką dostałem w wieku 10 lat. Pierwszy dotykowy w wieku 12. Teraz mam dość dobry telefon, ale i tak nie mam kompa.
Odpisz
23 czerwca 2018, 11:18
i n ą
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:27
"rzycie to bul"
Odpisz
26 marca 2017, 19:19
co.
Odpisz
24 lutego 2017, 19:19
Odpisz
25 lutego 2017, 11:03
@Jedyny_LordGaben_Over9000: e tam. Ja wolę to.
Odpisz
25 lutego 2017, 00:27
Aż pozjadała literki z wrażenia xD
Odpisz
24 lutego 2017, 23:53
,,Ina" XDDD
Odpisz
24 lutego 2017, 22:36
nastolatki są głupie
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2017, 22:20
Ten moment kiedy klikasz "losowe" i wyskakuje ci jeden z nowszych obrazków z głównej...
Odpisz
24 lutego 2017, 22:12
a ja przedstawie swą reakcje :
-"jestę trochę ja Freedy Mercury ,bo mam to w dupie"
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2017, 20:45
Mam takiego "znajomego". Np. jak Popek przegrał walkę z Pudzianem to od razu, że ustawione, bo Popek to Bóg albo jak płakał przez 3 miechy że go dziewczyna rzuciła (którą traktował jak szmatę)
Odpisz
24 lutego 2017, 20:38
"Gdybyś nie była sobą, była byś kimś innym" XD
Odpisz
24 lutego 2017, 20:11
A kto umarł ten nie żyje
Odpisz
24 lutego 2017, 19:33
no ale jestem "Ina"
Odpisz
24 lutego 2017, 19:59
@mrofpower: przypomniało mi się "jestem za dziwna dla ciebie".
Odpisz
24 lutego 2017, 19:57
Odpisz