Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 10:17

O nie, tylko nie mądrości 10 latek.....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 11:35

@drzefko: Ja w czasie ostatnich wakacji gdy jechałem pociągiem to WSZYSTKIE małe dzieci w wieku ok. 5-6 lat używały telefony i tablety. Po prostu przez 85% podróży tylko były wgapione w ekrany telefonów i tabletów.

Avatar pawlikok

24 września 2018, 00:24

@KalkoPl: Ja pierwszy telefon z klapką dostałem w wieku 10 lat. Pierwszy dotykowy w wieku 12. Teraz mam dość dobry telefon, ale i tak nie mam kompa.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 11:18

i n ą

Avatar Asiimov

24 kwietnia 2017, 22:27

"rzycie to bul"

Avatar WaterFlow

26 marca 2017, 19:19

co.

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

24 lutego 2017, 19:19

Avatar avalon3440

25 lutego 2017, 11:03

@Jedyny_LordGaben_Over9000: e tam. Ja wolę to.

Avatar Vic124

25 lutego 2017, 00:27

Aż pozjadała literki z wrażenia xD

Avatar jastrzab874

24 lutego 2017, 23:53

,,Ina" XDDD

Avatar ALKATRAZ

24 lutego 2017, 22:36

nastolatki są głupie

Avatar Luna6

Edytowano - 24 lutego 2017, 22:20

Ten moment kiedy klikasz "losowe" i wyskakuje ci jeden z nowszych obrazków z głównej...

Avatar kokosek112

24 lutego 2017, 22:12

a ja przedstawie swą reakcje :
-"jestę trochę ja Freedy Mercury ,bo mam to w dupie"

Avatar
Yaveton

Edytowano - 24 lutego 2017, 20:45

Mam takiego "znajomego". Np. jak Popek przegrał walkę z Pudzianem to od razu, że ustawione, bo Popek to Bóg albo jak płakał przez 3 miechy że go dziewczyna rzuciła (którą traktował jak szmatę)

Avatar Malpkakaka

24 lutego 2017, 20:38

"Gdybyś nie była sobą, była byś kimś innym" XD

Avatar Fabrizer420

24 lutego 2017, 20:11

A kto umarł ten nie żyje

Avatar mrofpower

24 lutego 2017, 19:33

no ale jestem "Ina"

Avatar vince_

24 lutego 2017, 19:59

@mrofpower: przypomniało mi się "jestem za dziwna dla ciebie".

Avatar krzysiu03

24 lutego 2017, 19:57

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka