Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2019, 15:35
Mój 7 letni kuzyn miał taką myszkę
Czy on jest stary?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 22:55
Tak, małe siusiaczki... kiedyś myszki miały kulki... I nie miały scrolla.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:44
wiem co to to trackball ale mam tylko 12 lat
Odpisz
15 sierpnia 2017, 20:25
Co to?
Odpisz
9 marca 2017, 12:36
13 lat...
taki stary.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:31
@FoxyFox: that what she said... or he said...
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:30
o jezu... jestem stary... (lub niedoinwestowany)
Odpisz
20 marca 2017, 11:41
13 lat , czas umierać
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2017, 07:06
mam taką kulkę w domu. chyba ze świetlicy zabrałam ;-;
Odpisz
9 marca 2017, 07:32
@mrofpower: widze że koleżanka już kroczy ścieżką zua i występku ^^
Odpisz
10 marca 2017, 14:06
@malutka_neko: tak. Ostatnio zabrałam kawałek kredy ze świetlicy
Odpisz
10 marca 2017, 16:38
@mrofpower: ty zuuuuua . _ .
Odpisz
9 marca 2017, 17:26
I to uczucie kiedy Ci tam coś wlazło i musiałeś wydłubywać!
Odpisz
9 marca 2017, 10:37
No dobra jejaki, może wiecie co to jest, ale w większości widzę, że tylko ze szkoły, a tak jakby nie liczyć szkoły, to kto to zna/wie co to jest?
Odpisz
9 marca 2017, 13:12
znam, wiem co to jest używałem, używałem w domu, mam 15lat
Odpisz
9 marca 2017, 13:25
@ctgs113: to ok, właśnie o to mi chodziło, czy ktoś zna to z domu/od kolegi, który ma to w domu itd. a nie ze szkoły..
Odpisz
9 marca 2017, 16:35
Ja właściwie w szkole nigdy nie miałam takiej myszki komputerowej. Mam taką w domu i nadal używam.
Odpisz
9 marca 2017, 16:56
@psychiccat: no nieźle, szok że nadal ci służy..
Odpisz
9 marca 2017, 16:52
Jeśli tego nie pamiętasz to jesteś gówniarzem
Odpisz
9 marca 2017, 15:17
Czyli moja 5-letnia siostra jest stara?
Odpisz
9 marca 2017, 14:31
Oscyluje wokół 18 i wiem co to jest. Zatem jestem stary w takim wieku?
Odpisz
9 marca 2017, 07:53
a jeste gimbom i wiem to walkman albo inne ustrojstwo do muzyczki
Odpisz
9 marca 2017, 14:24
@kokosek112: Ty tak na serio?
Odpisz
9 marca 2017, 21:58
@kokosek112: Pewno poniżej.
Odpisz
9 marca 2017, 14:09
Co to?
Odpisz