A jak Ty skaczesz w grach?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Należy się za piękne oczy
Drewniany kominek
Totalnie
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 18:15
Te strzałki są źle zrobione, bo jest zupełnie zmieniona linia skoków... I lepiej skakać tym niżej, bo się nie straci hp.
Odpisz
2 stycznia 2018, 15:22
@TheHunterMikiPL:
przy double nie tracisz hp xD
Odpisz
12 stycznia 2018, 08:17
Scout z TF2 traci, jeśli skoczy się za wysoko.
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:03
@flamefrost20:
z atomizerem tak
Odpisz
26 lutego 2018, 17:58
Tracisz jak spadasz. Dlatego przy dużych wysokościach lepiej skakać tak, żeby drugi skok był blisko ziemi.
Odpisz
26 lutego 2018, 18:00
@TheHunterMikiPL: hehe
kocham atomizera dlatego
Odpisz
8 stycznia 2018, 10:22
Próbował bym przebiec przez to nie używając skoku.
Odpisz
16 marca 2017, 18:51
Człowiek nie Skaut, nie zrobi double jumpa.
Odpisz
17 marca 2017, 19:25
@ThePolishKillerPL: meDICK
Odpisz
15 marca 2017, 19:31
a czy ten górny nie doskoczył by pojedyńczym?
Odpisz
15 marca 2017, 19:42
@BudowniczyMakaronu: Zacznijmy od tego że w ogóle nie istnieje coś takiego jak double jump
Odpisz
15 marca 2017, 19:43
nie zapomnij że jesteśmy w wirtualnym świecie
Odpisz
15 marca 2017, 19:45
@BudowniczyMakaronu: Chodziło mi o to żeby nie doszukiwać się jakiejkolwiek logiki :v
Odpisz
15 marca 2017, 19:47
aha xD
Odpisz
15 marca 2017, 22:43
@BudowniczyMakaronu: tu ma rację xd
Odpisz
16 marca 2017, 18:22
Jesteś taki lekki że odbijasz się od powietrza.
Odpisz
16 marca 2017, 21:06
to jest 20 wiek sam wszystko jest możliwe i nie wiem który jest wiek kilka lat przed kompem
Odpisz
17 marca 2017, 05:55
W ogóle nie, ale w grach tak. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Odpisz
16 marca 2017, 18:27
na przykład transformice. ten górny by się nie udał bo nie ma dbljumpa tylko ten dolny
Odpisz
16 marca 2017, 18:29
@Captain_Jack_Sparrow: A w Gothicu żaden by się nie udał, bo tam nie ma doublejumpa.
Odpisz
16 marca 2017, 18:34
@Lukasgda123: a nie ma takiego ze się zucisz z jakiegoś miejsca a potem skoczysz?
Odpisz
16 marca 2017, 18:38
@Captain_Jack_Sparrow: Emm... Nie.
Odpisz
17 marca 2017, 07:04
@darcus: k
Odpisz
16 marca 2017, 18:02
Tak bardzo 1.
Odpisz
16 marca 2017, 18:10
@Kivera: który jest pierwszym?
Odpisz
16 marca 2017, 19:12
@DranejBijBolszewika: Wyższy.
Odpisz
16 marca 2017, 19:32
@Kivera: ok
Odpisz
15 marca 2017, 21:06
I jest jeszcze magik.
Odpisz
15 marca 2017, 20:06
Ludzie, którzy nie grają w gry
Mówi ci to coś?
Odpisz
15 marca 2017, 20:19
@Buras: Moi starzy B)
Odpisz
15 marca 2017, 23:13
Rodzice* do ch*ja wafla, szacunku trochę.
Odpisz
17 marca 2017, 00:44
@Shibitsu: Lepiej już nazwać ojca "starym" niż "rodzicem do ch*ja wafla".
Odpisz
17 marca 2017, 13:56
@Mijak: Żebyś Ty taki w szkole mądry był.
Odpisz
13 maja 2018, 13:44
@Shibitsu: Wafla? Wafla?!
Odpisz
15 marca 2017, 20:03
Ja tak nie ryzykuje
Odpisz
15 marca 2017, 19:33
I trzeci, który cheatuje i w ogóle nie musi skakać.
Odpisz
15 marca 2017, 19:31
zapomniałeś o trzecim który spada w dziure
Odpisz
15 marca 2017, 19:32
@TerratorEK: albo czwartym który nie skacze tylko przebiega na drugą stronę
Odpisz
15 marca 2017, 19:30
Niżej bezpieczniej.
Odpisz
15 marca 2017, 19:31
@Krzyniu: wysoko wystarczająco (czy jak to było)
Odpisz