Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2019, 20:38
UwU
Odpisz
5 kwietnia 2017, 09:41
Zrób ktoś hymn Billa Cyferki.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 15:53
dej no ktoś nazwe programu
Odpisz
1 kwietnia 2017, 15:55
.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 16:31
@KsionszeFenszuf: czy wiesz że obok daty i "zgłoś komentarz" jest takie serduszko które informuje o wątku i nie trzeba stawiać tych kropek?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:03
Wiesz ze ktoś może korzystać z apki?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:06
@rafal603: dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:08
@rafal603: Jest cos takiego jak strona.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:24
Nie każdy ma internet żeby móc wejść na mobilną
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:29
dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:46
Studio FL 12 bodajże
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:53
@SO_UGLY: dziękuje
Odpisz
1 kwietnia 2017, 20:42
@rafal603: no ok że apka, ale skąd ja to ku*wa mogłem wiedzieć?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 21:53
nie znasz nie oceniaj
Odpisz
1 kwietnia 2017, 21:55
@KsionszeFenszuf: nie oceniam tylko pisze że nie wiedziałem że na apce jesteś
Odpisz
2 kwietnia 2017, 07:29
XD
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:57
@KsionszeFenszuf: program to FL studio
Odpisz
5 kwietnia 2017, 07:58
@Jcavatarr: dziękuje
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:44
A gdzie hymn psów?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:32
Nie hejtujcie proszę, ale mam nadzieję, że spam tymi "pseudo-hymnami" się skończy. Co ciekawe jest to jedyny spam, z którego każdy post trafia na główną + ktoś tu chyba nie zna definicji terminu "hymn".
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:56
Ja się pytam czemu HYMN a nie PIOSENKA kotów
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:10
@Kropla_Bez_Kitu: A czemu by nie?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:04
Nawet pasuje do kotów.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 15:52
Szopen płakał z zazdrości kiedy tego słuchał.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:30
Dla Beethovena byłby to miód dla jego uszu
Hehe
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:52
@Pandzianikki: Co za zuo. ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:53
@Pandzianikki: Dawno tak się nie uśmiałam. ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:23
ten kot wygląda jakby miał okulary
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:20
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 16:22
Ten uczuć kiedy zdasz sobie sprawę, że ten gość rysuje lepiej od ciebie
Odpisz
1 kwietnia 2017, 15:59
Całkiem całkiem. 5/5
Odpisz