Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 czerwca 2021, 09:31
Kiedyś podczas sprawdzania pracy domowej tak długo udawałem że jej szukam że nauczycielka poszła dalej
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:38
U mnie to już norma na każdej matmie
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:23
Litrwka wróg każdego mema
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2017, 08:01
@DzikaSwinia123: Literówka. Przepraszam, ale też zrobiłaś literówkę.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:09
@MrsGinny: Ale to było specjalnie
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:09
@MrsGinny: ale o to chodzi...
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:09
@MrsGinny: O JA CIĘ JAK ON MÓGŁ? PRZECIEŻ WCALE NIE ZROBIŁ TEJ LITERÓWKI SPECJALNIE
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:18
@rafal603: Po prostu nie lubię złej ortografii tyle w temacie.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:31
@MrsGinny: Literówka nie ma nic wspólnego z ortografią, tyle w temacie.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:33
Mhm, a może jednak?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:36
@MrsGinny:
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:38
@Lukasgda123: Hmmm.....To widocznie inaczej was uczyli. Dziękuję i dowidzenia.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:38
@MrsGinny: do widzenia*
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:39
Autokorektę mam zepsutą.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:43
@MrsGinny: Błąd ortograficzny- Zapisanie czegoś, co nie zgodne jest z zasadami ortografii lub interpunkcji.
Literówka- Błędne naciśnięcie klawiszy na komputerze lub telefonie.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:49
@MrsGinny: o ja ćem a ja myślaóem rze jestem jedynym osobom co nie nawidzi litreówek..
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:56
@DzikaSwinia123: ale przecież litr to potęga a literówka to Bóg
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:38
@MrsGinny: Hipokryzje aż czuć na kilometr.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 07:48
Caaaaaaałą lekcje
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:07
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:51
Wytatuuj sobie na palcu linijkę. Zgubisz palec.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:39
lepiej sie przyznać
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:09
,,Some body
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:57
Tru
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:56
Mówisz, że masz nowy zeszyt. No przecież, co może się stać? Przecież nauczyciel nigdy nie prosi, by przynosić pracę domową w starym zeszycie jak ten się skończył
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:12
Domowje
Odpisz