Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 21:13
1
Odpisz
11 lutego 2019, 00:10
1
Odpisz
7 września 2018, 17:08
obie xd
Odpisz
15 lipca 2018, 10:06
ta po środku ;-;
Odpisz
9 listopada 2017, 20:43
kij z tym, że ta po lewej ładnie wygląda
Odpisz
13 kwietnia 2017, 16:27
Lewe, jestem prostym mężczyzną, widzę ładne panie, daję 5.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2017, 17:20
@Psychopata_PL: nie wiadomo czy są ładne, mają po prostu dupę ładną
a według mnie i tak są za okrągłe te poślady
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:46
Pewnie sama jesteś deską :v
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:45
@kamykPL: zależy o czym mówisz
cycki mam małe, w przeciwieństwie do dupy
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:35
Daj dowód
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:38
@kamykPL: chcesz zobaczyć umierającą nastolatkę w dresach? nie polecam
Odpisz
18 kwietnia 2017, 00:04
Że co proszę?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 04:17
@kamykPL: o mało się ostatnio nie udusiłam, może jak wyzdrowieję
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:23
@kamykPL: Co tu się dzieje, cholerne powiadomienia z wątku.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:27
@Psychopata_PL: też tak mam
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:39
A co się stało?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:30
@kamykPL: dopiero się dowiem, ale jakieś gówno złapałam
krótko mówiąc jestem chora, tylko do takiego stopnia, że nie mogę spać, bo mam zatkany nos, ziewać nie mogę, bo zaczynam kaszleć i nie mogę kaszleć bo mnie wtedy boli gardło
a no i od niedzieli mam gorączkę
więc powoli i subtelnie czekam na zgon.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:01
Współczuję
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:07
@kamykPL: ja sobie też.
Odpisz
5 września 2017, 09:58
i jak?
Odpisz
5 września 2017, 10:37
@MR_Lizard: ale w jakim sensie
Odpisz
5 września 2017, 10:51
no z chorobą
Odpisz
5 września 2017, 11:35
@MR_Lizard: no już wyzdrowiałam ale znowu się przeziębiłam
Odpisz
5 września 2017, 11:38
@MR_Lizard: To było 4 miechy temu
Odpisz
5 września 2017, 15:50
@kamykPL: Zawsze lepiej zapytać
Odpisz
5 września 2017, 17:23
@MR_Lizard: to że często choruję nie znaczy że aż tak długo
Odpisz
5 września 2017, 18:26
Ale grzeczność nakazuje
Odpisz
5 września 2017, 19:18
@MR_Lizard: no... ok...
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 20:04
=3
Odpisz
5 września 2017, 09:57
trudny wybór
prawo bo tyłek
czy lewe bo Ladnie wygląda
Instynkt i rozsądek tu się kłócą
Odpisz
18 kwietnia 2017, 06:39
wszystkie BIAT
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:51
Wszyscy patrzą na spódnicę i nogi, a mi podobają się jej Louboutiny
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:19
co
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 23:42
@Kivera: Louboutiny to te szpilki, które ona ma na sobie, ale ok
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:53
Uwaga nieśmieszny żart
-Znam twoją matke
-Nie pie**ol
-Za późno
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:50
1
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:12
Wolę tą, która jest przy mnie od urodzenia.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:12
Wolę tą, która jest przy mnie od urodzenia.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:10
Te
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:28
Na obydwóch zdjęciach znajduje się ta sama osoba. Na instagramie ma nazwę ari_maj i jest Polką
Odpisz