Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Draiq

12 stycznia 2021, 21:13

1

Avatar ProMoruxBax

11 lutego 2019, 00:10

1

Avatar NAMIRPL

7 września 2018, 17:08

obie xd

Avatar pusheenthebest

15 lipca 2018, 10:06

ta po środku ;-;

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 20:43

kij z tym, że ta po lewej ładnie wygląda

Avatar Psychopata_PL

13 kwietnia 2017, 16:27

Lewe, jestem prostym mężczyzną, widzę ładne panie, daję 5.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar
Madzieu87

5 września 2017, 19:18

@MR_Lizard: no... ok...

Avatar MR_Lizard

Edytowano - 5 września 2017, 20:04

=3

Avatar MR_Lizard

5 września 2017, 09:57

trudny wybór
prawo bo tyłek
czy lewe bo Ladnie wygląda

Instynkt i rozsądek tu się kłócą

Avatar Konrad2012r

18 kwietnia 2017, 06:39

wszystkie BIAT

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 22:51

Wszyscy patrzą na spódnicę i nogi, a mi podobają się jej Louboutiny

Avatar Kivera

17 kwietnia 2017, 23:19

co

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 23:42

@Kivera: Louboutiny to te szpilki, które ona ma na sobie, ale ok

Avatar NajsilniejszyBohater

17 kwietnia 2017, 20:53

Uwaga nieśmieszny żart
-Znam twoją matke
-Nie pie**ol
-Za późno

Avatar TheMJawesome

17 kwietnia 2017, 20:50

1

Avatar biskupdec

17 kwietnia 2017, 20:12

Wolę tą, która jest przy mnie od urodzenia.

Avatar biskupdec

17 kwietnia 2017, 20:12

Wolę tą, która jest przy mnie od urodzenia.

Avatar Gamlader

17 kwietnia 2017, 19:10

Te

Avatar CreeN

17 kwietnia 2017, 14:28

Na obydwóch zdjęciach znajduje się ta sama osoba. Na instagramie ma nazwę ari_maj i jest Polką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

Jakby trochę nie fair

Ostry ten sędzia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka