Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

8 lutego 2019, 21:54

Aaaa

Avatar SongManka510

8 lutego 2019, 21:55

@SongManka510: CO ty odwalasz?

Avatar SongManka510

8 lutego 2019, 21:55

@SongManka510: zapomniałam się przelogować ;-; xD
Wyjdę ok

Avatar ResiaPL

4 lipca 2020, 20:26

Avatar kowalski12

23 kwietnia 2017, 15:22

U gości:
*dzwoni dzwonek*
-Kto tam?
-Brajan Kazimierz Kuciapa Nowak.
-Jeszcze ktoś czy tylko tylu was tam jest?

Avatar Yogoo

Edytowano - 25 kwietnia 2017, 07:35

@kowalski12: zamiast ostatniego chyba lepiej "wszyscy czterej wypi**d*lać""

Avatar Yogoo

Edytowano - 25 kwietnia 2017, 07:34

Tak skrzywdzić dziecko brajan. .

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 23:57

Wy się śmiejecie, a to ja dopiero mam dziwne imię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (90)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (90)
Avatar TheHunterMikiPL

21 kwietnia 2017, 08:30

@Miguelp: nieznasz nieoceniaj!!111!!!!

Avatar Miguelp

21 kwietnia 2017, 08:33

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 08:54

Ze mnie w szkole zawsze się śmiali z powodu nazwiska. Kojarzyło im się z r*chaniem

Avatar
Muzel

18 kwietnia 2017, 09:07

Jakie?

Avatar marcel22205

18 kwietnia 2017, 09:41

Chodziłem do szkoły z R*chalskim więc aż tak źle pewnie nie jest.

Avatar
Muzel

18 kwietnia 2017, 11:15

@marcel22205: Karolina R*chalska,hmm...Ciekawie by brzmiało

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 00:48

Huehue prawie. Mam norweskie Rahaug. Mówili na mnie 'Rucha Płóg'

Avatar Baklava

18 kwietnia 2017, 18:57

Ja mam normalne imię, dopóki nie przyjeżdżam do Polski.

Avatar mikmik

18 kwietnia 2017, 09:56

No i tak skrzywdzić dziecko na całe życie. A mogli mu dać takie imię jak moje( Mikołaj choć wole to imię w wersji Rosyjskiej czyli Nikolaj).

Avatar Baklava

18 kwietnia 2017, 18:55

@mikmik: Polecam serbsko-chorwacką wersję - Nikola.

Avatar Patiyoona

18 kwietnia 2017, 16:58

Myślałam że nazywa się Brajanusz xD

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 23:14

Wysyłaj sygnały dźwiękowe w jakimś ustalonym układzie by zwrócić uwagę osobnika swojego gatunku w inny sposób - Omg poje**ny! Powinien nazwać się miliardowy raz Jakub albo Szymon albo ku*wa Cytryndor. Nie ogarniam ludzi.

Avatar wilczek825

18 kwietnia 2017, 16:05

może ludziom się podoba imie Jakub dałnie

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 16:53

@wilczek825: No i się może podobać. Ale inne już nie mogą.

Avatar SamurajSonia

18 kwietnia 2017, 15:55

Moje jest takie zwykłe

Avatar
Lunia21

18 kwietnia 2017, 13:39

Kiedy wszyscy poniżej chwalą się swoimi ekstrawaganckimi imionami, a ty masz jedno z najnormalniejszych i najbardziej najpospolitszych imion w Polsce

Avatar pysiowatosc

18 kwietnia 2017, 11:31

Dzieciak będzie miał przeje**ne w szkole coś tak wyczuwam.

Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 18 kwietnia 2017, 11:34

@pysiowatosc: Brajan Kuciapa

Avatar
Muzel

18 kwietnia 2017, 12:42

@CoolSceleton95: Kazimierz Nowak

Avatar DrShadownPl

18 kwietnia 2017, 09:35

A ja mam na imię Karol :P

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 23:22

Mam de ja vi

Avatar lorax12

18 kwietnia 2017, 08:44

"Deja vu, I been in this place before..."

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 08:49

@lorax12: "Higher on the street"

Avatar lorax12

18 kwietnia 2017, 08:52

"And I know it's my time to go"

Avatar MrsGinny

17 kwietnia 2017, 13:32

Mam gorsze :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar mrofpower

18 kwietnia 2017, 09:41

@MrsGinny: sama nie wiem

Avatar Ginny1374

18 kwietnia 2017, 11:36

@mrofpower: Córka Mercedes Syn Ferrari

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Deal życia

To się nie może nie udać

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka