A potem się dziwią, że wychowali seryjnego mordercę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
To się nie może nie udać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2019, 21:54
Aaaa
Odpisz
8 lutego 2019, 21:55
@SongManka510: CO ty odwalasz?
Odpisz
8 lutego 2019, 21:55
@SongManka510: zapomniałam się przelogować ;-; xD
Wyjdę ok
Odpisz
4 lipca 2020, 20:26
@SongManka510: ok
Odpisz
23 kwietnia 2017, 15:22
U gości:
*dzwoni dzwonek*
-Kto tam?
-Brajan Kazimierz Kuciapa Nowak.
-Jeszcze ktoś czy tylko tylu was tam jest?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 07:35
@kowalski12: zamiast ostatniego chyba lepiej "wszyscy czterej wypi**d*lać""
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 07:34
Tak skrzywdzić dziecko brajan. .
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:57
Wy się śmiejecie, a to ja dopiero mam dziwne imię
Odpisz
17 kwietnia 2017, 00:05
jakie?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 00:33
@DAVJD: Nieważne...
Odpisz
17 kwietnia 2017, 00:34
powiedz
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 01:12
@DAVJD: M*rcin
Odpisz
17 kwietnia 2017, 07:43
@DAVJD: A będziesz się śmiał?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 07:47
Nie
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:27
@Palauball: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:39
nie będę
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:50
@DAVJD: K. 10 strzałek w górę i daje swoje imię.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:16
jejowicze pomóżcie mi
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:28
dawaj imię
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:15
@DAVJD: Morfeusz
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:27
Not bad.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:04
Całkiem fajne imię, co w tym śmiesznego?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:06
jakie zajebiste imię *_*
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:10
Mam dziwniejsze
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:23
heh. Twój nick to 2 sylaby z twojego imienia.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:24
a jekie (oko uśmiech nos oko)
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:27
@mrofpower: Jak będzie 15 strzałek w górę to powiem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:35
Te morfeusz to ten ziomek od tabletek w matrixie, zazdroszcze :D
Mówi Arek ;D
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:36
@kafelka_w_kuchni: Arek to bardzo ciekawe imię
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:50
Ja mam na imię Lidia. I weź teraz jakiś fajny nick wymyśl ;-;. Dyro na matmie mówi do mnie zawsze Lidzia. Nawet babcia tak do mnie nie mowi ¿?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:51
@LamorozecWafel14: Może Lidek,hmm Litti.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:52
Bardzo ładne imię
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:52
@LamorozecWafel14: E tam ja to w papierach mam wszędzie Kunegunda
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:54
No to możesz skracać np. Na Kinga
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:59
ciesz się że nie Bożydar albo jak mój znajomy Brajan
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:01
@MysteryPL77: Nie bluźnij na imię przenajświętszego Bożydara króla jejowego
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:41
już masz strzałki mów
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:43
@mrofpower: Zagrajmy w grę...Po prostu zgadujcie moje imię zaczyna się na literę F
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 09:44
frania, filemona
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:44
@mrofpower: Nah, najbardziej przewalone to mieć na imię Ewa i mieć brata Adama ^^ Religia jest okresem śmierci
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:45
@mrofpower: To jest męskie imię
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:47
... Franek, filemon, Filip, fenimor (jak z westernera:D)
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:48
@mrofpower: Fenimor? Panie weź mi załatw dedykowany komentarz! XD
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:48
@mrofpower: Nein i od kiedy Filip to dziwne imię?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:51
od nigdy. Fmarcin, Frytki, Fred, FAMożeTyPowieszBoMiałeśPowiedziećZa10Strzałek
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:54
@mrofpower: No c'mom zaczyna się na Fa
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:06
Powiedz po prostu.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 10:07
no zgadujcie zaczyna się na Fa a kończy na ,,n" trzy litery tylko
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:08
powiedz
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:09
@mrofpower: zgadnij to tlko trzy litery
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:09
Faun
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:11
nie,imię a 6 liter,ale do zgadnięcia zostało wam 3 bo zaczyna się na Fa,a kończy na n
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:18
To spoko imie ;D Morfeusz z matrixa
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:21
Fabian
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:22
Pokaż mi jak wyjść z matrixa
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:22
Fabian ?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:24
Tak
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 10:40
Osz a mi nie odpowiedział >:(
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:41
@Domijeja: Nie zauważyłem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:50
Łoooooo, to imię jest zaczepiste! Też takie chcę!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:52
Moje jest najzajebistsze
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:11
W twoim imieniu nie ma nic niezwykłego, imię jak imię.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:12
@wolwerine: Jest dziwne
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:14
@wolwerine: Moja mama ogólnie lubi dziwne imiona,jakbym był dziewczyną to bym miał na imię Gloria
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:39
ładne i niepowtarzalne
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:58
Odkrył sposób na duże ilości strzałek w górę! Fejmy jeja go nienawidzą!
Sprawdź jak on to zrobił!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:31
tyle tu ładnych i ciekawych imion a ja muszę mieć nudne, do tego z okropnymi (dla mnie) skrótami....
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:33
@TheVellox46: No to na pocieszenie ci powiem,że chciałbym mieć na imię Maciek
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:37
Ja mam memiczne imię
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:41
@TrevorMan: Ty ma***nie,ja to jestem dziwnym Fabianem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:41
A ja Dimitrij. I nie, nie żartuję.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:41
@TheVellox46: Iwo lepsze
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:42
albo Ivan
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:46
@TheVellox46: Ja sobie kupię chihuahua albo shih tzu i nazwe Ivan albo Killer ewentualnie Poznaniok albo Lech
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:55
o ch*j
możesz na to nieźle rwac
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:13
Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:14
@Miguelp: jak francis jak Fabian
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:18
Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:29
@Miguelp: Fabian nie Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:34
jak mowie ze ktoś jest Francis to jest Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:43
@Miguelp: No to ty jesteś Francis!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:54
ja nie jestem Francis
jestem Miodrzekł
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:57
@Miguelp: W takim razie... Morfe to Francis!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:59
ty jesteś Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:00
@Miguelp: Nie!Morfe to Francis!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:01
ty jesteś Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:10
@Miguelp: nie-e ja jestem Fabian nie Francis żuluu
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:27
jesteś Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:33
@Miguelp: Nie ogarniesz tego Francisa?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:45
nie znam Ajaxq
Odpisz
18 kwietnia 2017, 18:54
To ja może dorzucę swoje 3 grosze, moja przyjaciółka ma na imię Jugoslavija
Odpisz
18 kwietnia 2017, 18:56
@Baklava: nie uznaje rozpadu Jugosławii
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:07
@Miguelp: Francis to Francis
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:19
Mój siostrzeniec tak ma na imię i uważam, że jestem całkiem spoko. Ja mam na imię Martyna i kiedyś mi przeszkadzało, a teraz w sumie się cieszę, bo nie ma wielu Martyn wśród osób, które znam :)
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:26
@Skroodzia: ja znam tylko 2 Martyny
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:22
a Francis to ty
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:51
A ja mam Lubomir.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 07:52
@TheHunterMikiPL: nie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 08:30
@Miguelp: nieznasz nieoceniaj!!111!!!!
Odpisz
21 kwietnia 2017, 08:33
@TheHunterMikiPL: będę
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:54
Ze mnie w szkole zawsze się śmiali z powodu nazwiska. Kojarzyło im się z r*chaniem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:07
Jakie?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:41
Chodziłem do szkoły z R*chalskim więc aż tak źle pewnie nie jest.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:15
@marcel22205: Karolina R*chalska,hmm...Ciekawie by brzmiało
Odpisz
19 kwietnia 2017, 00:48
Huehue prawie. Mam norweskie Rahaug. Mówili na mnie 'Rucha Płóg'
Odpisz
18 kwietnia 2017, 18:57
Ja mam normalne imię, dopóki nie przyjeżdżam do Polski.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:56
No i tak skrzywdzić dziecko na całe życie. A mogli mu dać takie imię jak moje( Mikołaj choć wole to imię w wersji Rosyjskiej czyli Nikolaj).
Odpisz
18 kwietnia 2017, 18:55
@mikmik: Polecam serbsko-chorwacką wersję - Nikola.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:58
Myślałam że nazywa się Brajanusz xD
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:14
Wysyłaj sygnały dźwiękowe w jakimś ustalonym układzie by zwrócić uwagę osobnika swojego gatunku w inny sposób - Omg poje**ny! Powinien nazwać się miliardowy raz Jakub albo Szymon albo ku*wa Cytryndor. Nie ogarniam ludzi.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:05
może ludziom się podoba imie Jakub dałnie
Odpisz
18 kwietnia 2017, 16:53
@wilczek825: No i się może podobać. Ale inne już nie mogą.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:55
Moje jest takie zwykłe
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:39
Kiedy wszyscy poniżej chwalą się swoimi ekstrawaganckimi imionami, a ty masz jedno z najnormalniejszych i najbardziej najpospolitszych imion w Polsce
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:31
Dzieciak będzie miał przeje**ne w szkole coś tak wyczuwam.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 11:34
@pysiowatosc: Brajan Kuciapa
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:42
@CoolSceleton95: Kazimierz Nowak
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:35
A ja mam na imię Karol :P
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:22
Mam de ja vi
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:44
"Deja vu, I been in this place before..."
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:49
@lorax12: "Higher on the street"
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:52
"And I know it's my time to go"
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:32
Mam gorsze :v
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:57
@MrsGinny: jakie?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:00
@kasjan132pl: Nieważne
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:02
@MrsGinny: powiedz
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:10
@Skwarex: Nie chcę, więc nie. A ten komentarz pisałam, bo tak, więc może powiesz swoje? Bo ja nie mam zamiaru.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:16
@MrsGinny: #typowakobieta
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 08:16
@Nisura: Twój Nick mówi swoje, też jesteś kobietą? (Sarkazm)
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:18
@MrsGinny: Si ^-^
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:19
@Nisura: No właśnie
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:21
@MrsGinny: No właśnie, że obie jesteśmy kobietami czy dlatego, że twoje poprzednie posty wpasowują się idealnie w stereotyp?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:22
@Nisura: *PST* też jestem kobietą i jej nie rozumiem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:22
@Nisura: Ehh....A zresztą nieważne
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:23
@MrsGinny: Kacper Wojciech
teraz ty
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:24
@kasjan132pl: Ehhhh.....Oke, Oke Izabella...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:26
@MrsGinny: ładne :p mama mi mówiła że córka jej koleżanki z pracy ma na imię Mercedes .... Mogło być gorzej
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:27
@mrofpower: Obrzydliwe...... A koleżanka Twojej mamy poszalała
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:27
@mrofpower: <high five> ^w^
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:59
@mrofpower: Co to sie odBenedykciło...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:41
@MrsGinny: sama nie wiem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:36
@mrofpower: Córka Mercedes Syn Ferrari
Odpisz