Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sylwon1234

13 maja 2017, 09:16

Jest nas dwóch.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar baarts

26 maja 2017, 19:17

@sylwon1234: To se poczekacie, szczególnie, że już jest.

Avatar Ixrej

30 lipca 2018, 13:45

Avatar kokosek112

25 maja 2017, 23:51

kiedy nie oglądasz żadnych filmów akcji, bo cie nudzą :/
#NC

Avatar Myszkapl

13 maja 2017, 12:07

Jedynka którą widziałam w internecie mnie tak nudziła, że nie obejrzałam do końca, więc stwierdzam, że to film nie dla mnie... A innych z kolei nudzi Thor, choć mi się podoba. Gust ma każdy inny.

Avatar sylwon1234

25 maja 2017, 16:52

@Myszkapl: Mnie nudził Thor, a Strażnicy mi się podobali.

Avatar Myszkapl

25 maja 2017, 16:57

@sylwon1234: Tacy już są ludzie, każdy inny ¯\_(ツ)_/¯

Avatar LotewskiChlop

13 maja 2017, 09:31

To już wyszli? O ch*j.exe. Piraci z Karaibów czy Strażnicy? Jejacy wzywam was!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar wiki954

25 maja 2017, 15:02

@LotewskiChlop: Piraci

Avatar SirPomarancza

25 maja 2017, 15:16

@LotewskiChlop: Auta 3.

Avatar EmilyVans

Edytowano - 13 maja 2017, 11:59

Nah, oglądałam i w kinie i nagrywane dobrym ziemniakiem, który pomimo uciętego ekranu na dole (bo było nagrywane w jakimś hiszpańskim kraju i ucinali napisy) i paru wyciętych scen był spoko. Po 15 minutach się przyzwyczaiłam.
#nobodycares

Avatar Komandor_Brytania

13 maja 2017, 09:50

Według mnie najzajebistszy film roku. Nawet Piraci i GW(a tym bardziejGW) tego nie pobiją

Kolejne mistrzostwo Marvela <3

Avatar Jasnowidz

13 maja 2017, 10:59

@Komandor_Brytania: A Piraci już wyszli?

Avatar Komandor_Brytania

13 maja 2017, 11:03

@Jasnowidz: 26 V wychodzą

Avatar Krzyniu

13 maja 2017, 09:24

Wczoraj oglądnąłem 1 część żeby się dowiedzieć o ch*j chodzi, a dzisiaj idę do kina na drugą. Kto chce nagranie z ziemniaka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar BubbleGum_14

13 maja 2017, 09:42

@Krzyniu: ile płacę?

Avatar xAzumiKx

13 maja 2017, 09:44

@Krzyniu: Ja mam ziemnioka 1080p 30fps, szumy, trzęsienie i rozmycie od uwalonego aparatu.

Avatar Henzej

13 maja 2017, 09:20

Ja nawet nie widziałem pierwszej części.

Avatar BubbleGum_14

13 maja 2017, 09:35

@Henzej: to obejrzyj polecam Magda Westrel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Płać pan

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka