Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jeszcze jak
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 09:36
ja do Janusza: NIE, K...A! NIE BĘDZIE TO SAMO!!!
Odpisz
5 października 2018, 18:28
MyPhone Compact here
walone ścierwo...
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:59
Chyba Chodziło O Goofona
Odpisz
2 czerwca 2017, 21:38
ja tam nie narzekam
Odpisz
14 maja 2017, 09:39
właśnie piszę ten komentarz z MyPhone Fun 4
Odpisz
25 maja 2017, 15:51
@LennyWorld: a ja ten
Odpisz
30 maja 2017, 15:24
@mandarynka520: ten sam kolor
Odpisz
30 maja 2017, 22:31
@LennyWorld: mój myphone umar
Odpisz
27 maja 2017, 01:16
Ponoć dobre telefony
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 21:10
Dobre bo polskie
Odpisz
26 maja 2017, 19:21
@Vakarian: Co z tego, że biorą gotowce z Chin.
Odpisz
25 maja 2017, 16:04
MyPhone spoko, ale jest jedna wada. Nigdzie nie ma części zamiennych.
Odpisz
26 maja 2017, 19:19
@zyl15: Mi zamienili na pieniądze *uśmiech*
Odpisz
13 maja 2017, 20:08
Majfony nie są takie złe.
Odpisz
13 maja 2017, 20:10
@Henzej: ale nokia 3310 i tak lepsza
Odpisz
13 maja 2017, 20:11
@Henzej: To prawda
Odpisz
13 maja 2017, 21:09
@Henzej: mialem, spoko, ale lepszego andka mogly by miec
Odpisz
13 maja 2017, 21:55
@Henzej: Ekchem sprzedaż podróbek jest nielegalna w Polsce, ekchem...
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 22:00
@Shadow_blade: Mówię tylko, że nie są takie złe. Są bardzo wytrzymałe i mają dość dużą pamięć. A do tego tanie.
Odpisz
25 maja 2017, 18:11
@Shadow_blade: myPhone to nie podróbka
Odpisz
26 maja 2017, 19:18
@Shadow_blade: Jakich kurna podróbek? To nie jest podróbka. To nawet nie przypomina i phona i ma andka.
Odpisz
25 maja 2017, 15:45
Ja mam Myphona Fun 4 już rok nadal jest dobry
Odpisz
25 maja 2017, 15:47
@Ghost_Rider007: ja tez mam
Odpisz
25 maja 2017, 15:48
@mandarynka520: pjona !
Odpisz
25 maja 2017, 15:49
@Ghost_Rider007:
Odpisz
25 maja 2017, 15:50
@Ghost_Rider007: pjona
Odpisz
25 maja 2017, 18:58
@mandarynka520: najlepsze jest to, w zestawie były dodatkowe obudowy :D
Odpisz
26 maja 2017, 07:41
@Ghost_Rider007: ja nie miałem :(
Odpisz
25 maja 2017, 15:56
MyPhone lepszy ;p
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2017, 15:40
Majfony są w sumie lepsze.
Odpisz
15 maja 2017, 11:18
Nie nawidze tych memow ;-; zawsze przypomina mi sie tata , ktory kiedys jak poprosilem o laptopa to kupil mi takiego zabawkowego dla dzieci... "Gralem" na nim jakies 2 dni zeby mu smutno nie bylo
Odpisz
25 maja 2017, 15:02
@NinjaSKAJ: dobrze że pograłeś trochę żeby mu smutno nie było :)
Odpisz