Żegnaj, odpowiedzialności!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia, 17:50
Twoja kto?
Odpisz
27 lutego 2025, 07:55
Ale ulga
Odpisz
4 czerwca 2017, 15:01
Dlatego nie mam dziewczyny
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:22
Raczej bym powiedział, że dla tego, żeś pedał.
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:59
;-;
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:36
@Davido: Davido co tak ostatnimi czasy ofensywnie?
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:05
@Turbek213: Newem ¯\_(ツ)_/¯
trudno mi wyjaśnić jakiekolwiek zmiany w moim zachowaniu
сука блять
Odpisz
17 czerwca 2017, 13:19
@Davido: No trochę racji masz :)
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:02
Kiedy jesteś patologicznym debilem, wyzywającym prawiczków od ciot, kiedy sam nie umiesz wziąć odpowiedzialności za swoje czyny.
Odpisz
13 czerwca 2017, 08:27
kiedy jestes kretynem..
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:11
żenada
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:11
@melisa: Żenadą jest poziom twojego humoru...
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:37
Ha ha. Nie zabawne.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2017, 13:41
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAGGAGAGAGAGAGAGGAGAGAGFAFFACCACAVVDHDJEGEGDHXHDISYDYYDYXSJMNM.
Odpisz
4 czerwca 2017, 13:40
Ten uczuć kiedy cała klasa na massengerze spami Realem, ale ty wolisz tesko
Odpisz
4 czerwca 2017, 13:07
co
za
zuo
Odpisz
4 czerwca 2017, 13:04
śmieszne
Odpisz