Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2017, 18:00
Ten uczuć gdy w ostatnim tygodniu poprawiłeś angola i matme
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:31
@Palauball: Ja plastyke i historie poprawiłem dzisiaj
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:47
Poprawianie plastyki xDD
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:48
@Palauball: Miałem 4.74 i baba mi 5 nie chciała wystawić a ocena z plastyki z 1 klasy idzie na 3 klasę
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:46
@Palauball: Poprawianie angielskiego xDD
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:07
@CeeKay: Z trójki na czwórkę? .-.
Wiesz co? Pie**ol się
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:53
ja tydzień temu Rosyjski
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:42
@Palauball: Czyli ty Angielski możesz poprawiać z 3 na 5, a on plastyki z 4 na 5 nie? Śmiałeś się z kogoś, ale z ciebie już się nie można pośmiać? Godne jedynie pożałowania jest twoje zachowanie.
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:43
@Palauball: Nie tak głośno z tymi wulgaryzmami bo ojciec usłyszy
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:01
@CeeKay: No widzisz jakie jeja się kulturalne zrobiło.
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:48
ku*wa plastyke, stary naprawdę. Najłatwiejszy przedmiot ever i mieć z niego tak ch*jowe oceny by móc je poprawić. (chyba że poprawiałeś z 4 na 5) Kurde stary to nic tam musiałeś robić, seryjnie.
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:50
@Ravennicht:
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:10
@CeeKay: Tylko angielski a plastyla to dwa różne przedmioty
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:30
@Palauball: No słuchaj, miałem proponowaną 3 na koniec. Ostatecznie dostałem naciągane 4, ale jak za 3/4 prac (które starałem się robić tematycznie i starannie jak na moje umiejętności) dostałem 3. Baba mnie po prostu nie lubi.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:34
@Palauball: Fajnie że moje oceny to 5, 5, 5- i 4 bo dużo razy nie mieliśmy plastyki u raz gorzej zrobiłem pracę
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:22
ja poprawiłem od ocen proponowanych: j.polski, Anglika , plastykę, religie, i brakuje mi 0,03 do paska (4,72) #nobodycares
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:42
Widzimy się w sierpniu.
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:56
Kiedy twojemmu kuzynowi rodzice kupują komputer jak zda a ty masz pasek i nie dostajesz nic
#nobody
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:33
@NightFox: Pewnie rodzice twojego kuzyna mają więcej pieniędzy na tego typu wydatki musisz się z tym pogodzić... Moi rodzice są dość biedni więc o komputerze to nawet pomarzyć nie mogę...
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:17
Ten uczuć, kiedy jakimś cudem dostajesz 5 z Niemca, a w zeszłym roku miałaś ledwo 3...
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:43
Gorzej jeśli rodzice obiecali że będziesz mógł kupić sobie nowego kompa przy średniej 4.0 a wychodzi ci średnia 3.9 :(
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:42
Ja myślałem że jest fatalnie a tu jeb! 4,45
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:31
Ja jeszcze tydzień temu miałam średnią 4.73 a teraz zaczęli mi podwyższać proponowane i mam teraz średnią 5.06 :v
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:34
@Drogogon: #5.06masterrace
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:26
a ja mam średnią 4.82
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:51
@kamakamilla: Nie chwal się, bo każdy ma to w dupie
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:00
@kamakamilla: Ja 0.62.
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:17
It's-a me!
Odpisz