Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2017, 16:04
Znam to, ale dotyczy jednej osoby
Odpisz
10 czerwca 2017, 07:27
I tak zawsze ja robię wszystko za resztę, bo nie lubię pracować z innymi osobami :v
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:36
Ja gdy muszę pracować z kimś kogo nie znam.
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:21
My zawsze jak pracujemy w grupach to gadamy całą lekcję i nikt nic nie robi XD
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:17
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:07
Najgorzej kiedy nauczycielka nie mowi zebyscie sie polaczyli w grupy bo przed chwila rozstrzelales cala szkole
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:44
Gdy nie lubisz pracować w grupie ;-;
A najlepsze jest to że wiesz iż to TY będziesz odwalał czarną robotę ; - ;
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:46
gdyby tak nie było to jakaś osoba byłaby bez grupy #Potwierdzone info
Odpisz