Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Znak czasów
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2017, 15:18
Koło ma 1, 0 czy nieskończoność boków?
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:58
Tak
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:01
@Davido: nie, bo awokado
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:03
Taki ch*j, żyrafa
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:08
@Davido: środa sku*wysyny!
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:18
Nagle, ananasy
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:02
raczej zero
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 17:29
Kiedyś zarzuciłem na matmie w szkole takiego suchara, że koło to wielokąt foremny o nieskończonej liczbie boków :v
Tośmy się uśmiali że hoho
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:37
@darcus: hoho
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:47
@darcus: Czej... Bo w sumie tym jest...
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:05
@darcus: Mózg mi wysiada. Z jednej strony to nie no bo koło jest idealne i nie może być wielokątem foremnym bo nie ma kątów. No ale skoro 3.(3) = 3 2/3 to...
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:56
koło ma nieskończoność kątów :v
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:29
@M_ateo_1: No właśnie mówię że to troszku poje**ne ale z 2 strony to skoro przy liczbie 3.(3) jest tyle 3 że aż to zamienia się w 3 2/3 to z kołem jest tak samo - jest tyle kątów że są one nieskończenie bliskie 180
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:02
@darcus: Moja nauczycielka by mnie skarciła za użycie słowa "koło".
Odpisz
13 czerwca 2017, 08:16
@Rander: a co nie tak z nim?
Odpisz
13 czerwca 2017, 08:28
@Miguelp: To, że koło jest wypełnione, a okrąg nie.
Odpisz
13 czerwca 2017, 08:32
@Rander: no i?
Odpisz
13 czerwca 2017, 09:04
@Miguelp: I właściwie to nie wiem, ale zawsze to robiła.
Odpisz
13 czerwca 2017, 09:39
@Rander: bo pewnie myliles się w sytuacjach kiedy miało to znaczenie
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:14
@Miguelp: Wzór na pole koła. Wydaje mi się, że tu nie ma znaczenia czy użyję koła czy okręgu, a jednak w tym zdaniu zwracała mi zawsze uwagę.
Odpisz
13 czerwca 2017, 17:27
@Rander: to głupia jakaś
Odpisz
26 maja 2018, 13:08
@Rander: okrąg nie ma pola
Odpisz
26 maja 2018, 14:30
@PeeHa: Okrąg zakreśla pewne pole.
Które jest w kształcie koła.
Odpisz
26 maja 2018, 18:23
@Rander: ale sam w sobie nie ma pola więc nie można używać tych nazw zamiennie
Odpisz
26 maja 2018, 20:16
@PeeHa: A powiedziałem, żebym używał?
Odpisz
26 maja 2018, 20:49
@Rander: narzkeles że nauczycielka cię karciła za używanie błędnego słowa, zinterpretowalem to jako, iż według ciebie nie ma różnicy o czepia się bez powodu
Odpisz
26 maja 2018, 21:57
@PeeHa: Nie, słusznie to robiła.
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:46
Kwadrat jest najwydajniejszą figurą w stosunku do swojego obwodu z polem powierzchni. Ta zależność często się przydaje.
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:53
@Rander: Pięciokąt foremny chyba jest najwydajniejszy...
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:56
@KingsMax: nie
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:26
@Rander: Po podzieleniu pola pięciokąta foremnego o boku 1 (1,72048) przez 5 (obwód) wyszło mi 0,344096 co jest bezwzględnie wyższym wynikiem niż 1/4...
Odpisz
14 czerwca 2017, 11:20
@Rander: najwydajniejszym czworokątem, nie figurą. Wśród n-kątów, najwydajniejszy w ten sposób zawsze jest n-kąt foremny, a wśród figur płaskich tytuł ten zajmuje bezsprzecznie koło.
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:15
W sumie to co jest bardziej idealne, koło czy kwadrat?
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:33
@Krzyniu: Deodekabokąt
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:05
@Krzyniu: koło
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:17
@Krzyniu: Wtf? Jak można sądzić że kwadrat mógłby być bardziej idealny od koła?!
Chociaż w starożytnym Egipcie wierzono że trójkąt jest najbardziej idealną figurą...
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:20
No prawie we wszystkich miejscach kwadrat jest równy.
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:50
@Krzyniu: Czymkolwiek nie zakręcisz, będzie robiło w trakcie obrotu iluzję koła
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:52
@Davido: To prawda.
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:34
@Krzyniu: Rownoleglobok
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:01
@Davido: To wynika akurat z najdłuższego boku danej figury.
Odpisz
12 czerwca 2017, 14:55
ja i tak tam wole kształt hexagonalny
Odpisz