Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ziemniaczanka

11 czerwca 2017, 09:18

Ja pie**olę, gram sb wczoraj po cichu, nagle do gry wchodzi 3 gości poziomu 1 do 6 i robią rozpie**ol i chcą grać. Tak będzie przez następny miesiąc.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar damik1318

12 czerwca 2017, 17:20

@legend77: Jest to mod NGBTO, działa na very hard-

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2017, 23:36

@legend77: ekhem wystarczy ustawić reputation limit

Avatar Zicher

16 czerwca 2017, 15:07

Ja też nie umiałem grać, ale nie byłem tak ogromną patolą, tylko po prostu byłem słaby, dopóki nie zagrałem z kolegą, który mnie wszystkiego nauczył.

Avatar
musztardan

10 czerwca 2017, 23:32

Dziecko zwyzywało mnie i wyrzuciło z gry za używanie legendarnej skórki.

Avatar nzbn9jo

10 czerwca 2017, 23:37

jaki idiota
Skina ma na broni. Noob

A tak na serio, to przez to ze dzieci z blockade 3d przeszly do payday

A co do blockade 3d - tam wlasnie jest taka patola. Nie polecam ze wzgledu na spolecznosc podgimbow

Avatar stan6

11 czerwca 2017, 00:29

@nzbn9jo: ja nie lubie blockade 3d bo jest to gra w której jest od ciula mikropłatności

Avatar dajboom

15 czerwca 2017, 15:23

@stan6: to jest 100% pay-to-win

Avatar AJStyles

11 czerwca 2017, 10:36

Ja jak wchodze do jakiejś gry to mam failed connection

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 07:41

@AJStyles: to kup internet

Avatar AJStyles

13 czerwca 2017, 13:35

to znaczy mam ale średni

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 23:15

@AJStyles: to kup lepszy internet

Avatar Artonowi

13 czerwca 2017, 22:56

Tru

Avatar janfon

Edytowano - 13 czerwca 2017, 20:36

1. Bądź hostem
2. Limit reputacji (poziomu gracza)
3. Ustaw do 30+
4. ???
5. Profit! Nooby nie mogą dołączyć.

Avatar geralt735

12 czerwca 2017, 18:56

Meh, mam III infamy, gram od pół roku, a po tej promocji gra schodzi na psy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar RadzieckiPiesel

13 czerwca 2017, 10:42

@Pajner: No żeby to było takie proste jak cię elitarny clocker złapie to przesrane

Avatar rolewicz3

13 czerwca 2017, 11:29

@Pajner: Zgadzam się z Tobą. Teraz broń z DLC jest OP, jeżeli trochę wydasz więcej nie ma żadnego problemu na każdym poziomie trudności. Jak dłużej pograsz to nawet rozgryziesz mapy i wiesz, gdzie możesz wejść gdzie nikt cię nie skrzywdzi (chyba bug, nie będę mówić gdzie, by nie niszczyć Wam gry :P).

Avatar legend77

11 czerwca 2017, 02:43

Ten moment kiedy na 4 gry 3 osoby miały tag cziter.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Adgos

13 czerwca 2017, 00:11

@damik1318: dokładnie wystarczy mieć zorganizowaną ekipę bo w żadnego co-op'a nie da się grać z randomami

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 09:47

@damik1318: Z randomami jest ciekawiej jesli ogarniaja

Avatar Drakkar

11 czerwca 2017, 09:22

A teraz tak serio. Jak się biega?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Agario

12 czerwca 2017, 17:08

csgo

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 09:35

@Agario: W csgo shift=walk.

Avatar Nikosos22

13 czerwca 2017, 09:31

dlatego gram tylko z ekipą albo z botami

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 21:38

Gram 2h i dalej nie udało mi się ukończyć żadnej misji. ;_;

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2017, 01:00

A ja pół dnia przechodziłem car shop na one down.

Avatar mamrek

Edytowano - 13 czerwca 2017, 07:11

XD, ja mam problem z car shopem jak już mam 3 infamy, jeszcze go nie przeszedłem

Avatar Soap2001

12 czerwca 2017, 23:53

ale z pistoletami tutaj DUPA jest, do większości musisz mieć dlc...

Avatar bylejakbylegdzie

12 czerwca 2017, 18:06

jestem jednym z tych nowych i nawet ogarniam, najpierw ten trening potem kilka offline, offline to nawet po cichu zdołałem bank otworzyć bo mam skill od cichej wiertarki a wszystko wpakowałem w medyka

Avatar
musztardan

12 czerwca 2017, 20:35

@bylejakbylegdzie: "Otworzyć bank"
"WIERTARKĘ"

Avatar bylejakbylegdzie

12 czerwca 2017, 23:31

no ta lanca termiczna, co do otwierania tego skarbca potrzebna jest, rozumie dlaczego moja wypowiedź ci się nie spodobała jednak :)

Avatar BOSS111

Edytowano - 12 czerwca 2017, 23:47

@bylejakbylegdzie: Wreszcie kom! ^^

Avatar DRparadox

12 czerwca 2017, 18:51

A gdzie można tą gierkę dostać?

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 18:53

@DRparadox: Już za późno... chyba.

Avatar ToFFeXPL

12 czerwca 2017, 19:06

@DRparadox: na steamie za darmo jest

Avatar crimzon

12 czerwca 2017, 21:22

@DRparadox: Na Steamie, śpiesz się!
To już prawie koniec.

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2017, 23:15

@DRparadox: Do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów (5 mln sztuk)

Avatar Zygarde

10 czerwca 2017, 23:28

Ja mam laptoka z którego nawet Flinstonowie by się śmieli że prymitywny więc se nie pogram.

Avatar rogaliq

11 czerwca 2017, 14:03

@Zygarde: lol

Avatar Kacprrr

12 czerwca 2017, 22:01

@Zygarde: same
ja wziąłem grę tylko dlatego, że wkrótce (może) będę mieć normalnie dzialający komputer :p

Avatar PolskiRusek

12 czerwca 2017, 23:09

@Zygarde: Ekhem... Ja miałem kiedyś laptopa za 400 zł... Ekhem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TypowyPolak
Dodane przez: TypowyPolak

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka