Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2017, 09:18
Ja pie**olę, gram sb wczoraj po cichu, nagle do gry wchodzi 3 gości poziomu 1 do 6 i robią rozpie**ol i chcą grać. Tak będzie przez następny miesiąc.
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:31
@Ziemniaczanka: To ustaw sobie żeby nie "wpadali" w ustawieniach.
Odpisz
11 czerwca 2017, 10:25
Ja chciałem z kimś grać i czekałem na ludzi przy okazji grając, nie sądziłem, że trafię na takich.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2017, 11:13
@Ziemniaczanka: Z tego co pamiętam to jest jakiś program co kickuje każdego poniżej 90 lvl ale działa to tylko na deathwishu.
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:20
@legend77: Jest to mod NGBTO, działa na very hard-
Odpisz
30 lipca 2017, 23:36
@legend77: ekhem wystarczy ustawić reputation limit
Odpisz
16 czerwca 2017, 15:07
Ja też nie umiałem grać, ale nie byłem tak ogromną patolą, tylko po prostu byłem słaby, dopóki nie zagrałem z kolegą, który mnie wszystkiego nauczył.
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:32
Dziecko zwyzywało mnie i wyrzuciło z gry za używanie legendarnej skórki.
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:37
jaki idiota
Skina ma na broni. Noob
A tak na serio, to przez to ze dzieci z blockade 3d przeszly do payday
A co do blockade 3d - tam wlasnie jest taka patola. Nie polecam ze wzgledu na spolecznosc podgimbow
Odpisz
11 czerwca 2017, 00:29
@nzbn9jo: ja nie lubie blockade 3d bo jest to gra w której jest od ciula mikropłatności
Odpisz
15 czerwca 2017, 15:23
@stan6: to jest 100% pay-to-win
Odpisz
11 czerwca 2017, 10:36
Ja jak wchodze do jakiejś gry to mam failed connection
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:41
@AJStyles: to kup internet
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:35
to znaczy mam ale średni
Odpisz
13 czerwca 2017, 23:15
@AJStyles: to kup lepszy internet
Odpisz
13 czerwca 2017, 22:56
Tru
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 20:36
1. Bądź hostem
2. Limit reputacji (poziomu gracza)
3. Ustaw do 30+
4. ???
5. Profit! Nooby nie mogą dołączyć.
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:56
Meh, mam III infamy, gram od pół roku, a po tej promocji gra schodzi na psy...
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:14
@geralt735: z każdą aktualizacją coraz bardziej ta gra jest zryta i bez sensu ... jest przeładowana pierdołami i zaczeła robić się w ciul łatwa... kiedyś na death wish'u trzęsło się portkami przed ciężkim koksikiem a teraz pff nie mówiąc już o reszcie "przeciwników" ...
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:44
@Pajner: To chyba nie grałeś na OD
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:47
@geralt735: Coż, ja grałem parę lat, mam chyba XIX-90 (dawno nie grałem, od kiedy zaczęli rozdawać, rozumiesz, jakoś nie chce mi się grać z początkującym :P).
Odpisz
13 czerwca 2017, 10:30
@RadzieckiPiesel: grałem grałem. Wystarczy po czerepach walić i oszczędzać ammo...
Odpisz
13 czerwca 2017, 10:42
@Pajner: No żeby to było takie proste jak cię elitarny clocker złapie to przesrane
Odpisz
13 czerwca 2017, 11:29
@Pajner: Zgadzam się z Tobą. Teraz broń z DLC jest OP, jeżeli trochę wydasz więcej nie ma żadnego problemu na każdym poziomie trudności. Jak dłużej pograsz to nawet rozgryziesz mapy i wiesz, gdzie możesz wejść gdzie nikt cię nie skrzywdzi (chyba bug, nie będę mówić gdzie, by nie niszczyć Wam gry :P).
Odpisz
11 czerwca 2017, 02:43
Ten moment kiedy na 4 gry 3 osoby miały tag cziter.
Odpisz
11 czerwca 2017, 11:03
@legend77: to nie zawsze oznacza jakieś ostre haksy w grze, kolega miał taki tag bo odblokował sobie wszystkie dlc :P
Odpisz
11 czerwca 2017, 11:11
W sumie zachowywali się normalnie tylko mieli 100 poziom a na koncie 1h oraz mieli chyba wszystkie bronie.
Odpisz
11 czerwca 2017, 18:00
@legend77: To jest norma od dawna, nikomu nie chce się kupować dodatków i farmić hajsu na broń
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:19
Ale farmienie hajsu na bronie nie istnieje w paydayu, zagraj sobie 3 napady na overkillu i bierz co chcesz
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:44
@damik1318: I je przegraj przez świetnych graczy, czyli z cyklu mamy iść po cichu a na start gościu z teamu wbija i na pełnej ku*wie zabija wszystko co żyje
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:50
Friends-only, NGBTO, HYOG i problem rozwiazany
Odpisz
13 czerwca 2017, 00:11
@damik1318: dokładnie wystarczy mieć zorganizowaną ekipę bo w żadnego co-op'a nie da się grać z randomami
Odpisz
13 czerwca 2017, 09:47
@damik1318: Z randomami jest ciekawiej jesli ogarniaja
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:22
A teraz tak serio. Jak się biega?
Odpisz
11 czerwca 2017, 09:28
@Drakkar: shift
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:32
No i teraz nie wiem czy to bait czy nie.
Odpisz
12 czerwca 2017, 11:07
@Drakkar: Panie shiftem się biega we wszystkich FPSach.
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:03
W jakimś fps na ctrl się biegało. Ale jaki to był to ni ch*ja sobie nie przypomnę
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:07
minecraft (tam się ctrl sprint uruchamiało :P)
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:08
csgo
Odpisz
13 czerwca 2017, 09:35
@Agario: W csgo shift=walk.
Odpisz
13 czerwca 2017, 09:31
dlatego gram tylko z ekipą albo z botami
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:38
Gram 2h i dalej nie udało mi się ukończyć żadnej misji. ;_;
Odpisz
13 czerwca 2017, 01:00
A ja pół dnia przechodziłem car shop na one down.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 07:11
XD, ja mam problem z car shopem jak już mam 3 infamy, jeszcze go nie przeszedłem
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:53
ale z pistoletami tutaj DUPA jest, do większości musisz mieć dlc...
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:06
jestem jednym z tych nowych i nawet ogarniam, najpierw ten trening potem kilka offline, offline to nawet po cichu zdołałem bank otworzyć bo mam skill od cichej wiertarki a wszystko wpakowałem w medyka
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:35
@bylejakbylegdzie: "Otworzyć bank"
"WIERTARKĘ"
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:31
no ta lanca termiczna, co do otwierania tego skarbca potrzebna jest, rozumie dlaczego moja wypowiedź ci się nie spodobała jednak :)
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 23:47
@bylejakbylegdzie: Wreszcie kom! ^^
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:51
A gdzie można tą gierkę dostać?
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:53
@DRparadox: Już za późno... chyba.
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:06
@DRparadox: na steamie za darmo jest
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:22
@DRparadox: Na Steamie, śpiesz się!
To już prawie koniec.
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:15
@DRparadox: Do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów (5 mln sztuk)
Odpisz
10 czerwca 2017, 23:28
Ja mam laptoka z którego nawet Flinstonowie by się śmieli że prymitywny więc se nie pogram.
Odpisz
11 czerwca 2017, 14:03
@Zygarde: lol
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:01
@Zygarde: same
ja wziąłem grę tylko dlatego, że wkrótce (może) będę mieć normalnie dzialający komputer :p
Odpisz
12 czerwca 2017, 23:09
@Zygarde: Ekhem... Ja miałem kiedyś laptopa za 400 zł... Ekhem...
Odpisz