Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2017, 14:04
Ciekawostka dla nowych graczy: Jeśli uda ci się zniszczyć Działko S.W.A.T przy użyciu Nova Shank (ostrze zrobione ze szczoteczki do zębów) Almir doda cie do znajomych na Steamie.
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:14
@gulasz88: Da się tak?
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:40
@gulasz88: Rly?
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:08
@gulasz88: Pffffffff
Nooby nawet nie wiedzą jak odblokować Hoxtona (No i Nova's Shank)
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:56
przecież napisane jak
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:56
@Tomasz95: Stary, mam VIII infamous, więc raczej wiem co nieco o tej grze
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:41
@gulasz88: ezz, działko na solo można osłabić karabinem i dobić naładowanym atakiem :P
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:15
trochę żałuję, bo myślałem że mi nie pójdzie i nie pobrałem
pirackie odpaliłem w 30 FPS
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:32
Też nie pobrałem bo miałem dałna
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:56
@ToJeAmelinium: ziomeczki, chcecie konta z PayDayem? bo na wszelki wypadek ,,zakupiłem" go na 4 kontach
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:02
@xGrzybeq: Dzięki za dobre chęci, lecz wolałbym go mieć na swoim koncie steam
Odpisz
29 czerwca 2017, 14:56
@xGrzybeq: ja bym poprosił
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:24
@xGrzybeq: proszę o wiadomość na priv
Odpisz
19 sierpnia 2017, 09:30
cebulaki
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:27
@baarts: hehe ale mam
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:04
"W KOŃCU KOGOŚ ZABIJĘ!"
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:40
Odpisz
22 czerwca 2017, 12:37
W sumie I tak nie jest tak źle teraz na publicznych grach
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:42
@Onixu_: Na alleso miałem sytuację gdzie wybiłem 15 został jeden teaser który mnie powalił a moja drużyna zamiast go zabić postanowiła siedzieć i czekać aż maszyna skończy hakowanie
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:51
@RpLay: Meh, tak zawsze nałożyć xD
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:45
w sumie wydanie 5 milionów kopii na steam i tak daje im tylko plusy. Za wydanie kopii gry na steam nie muszą płacić, bo nie trzeba nic produkować, a im więcej graczy będzie w 2 tym więcej kupi 3
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:08
@ghostarcher: bardziej chyba chodzi o to, że im więcej osób zacznie grać w grę, tym więcej DLC i dodatków sprzedadzą
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:23
@Kacprrr: -->DLC
-->Dodatek
Wybierz jedno
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:34
@Ajgorak: ok ok, masz mnie :p
chodziło mi o to, że niektóre opisane są jako DLC, a inne dodają po prostu muzykę (albo coś mi się w głowce pokręciło)
Odpisz