Możesz tego nie mieć w domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Typowy NPC
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2023, 16:02
Mam takie, ale jaśniejsze
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:00
Takich kubków się nie kupuje one po prostu są u każdego
Odpisz
4 lipca 2017, 16:15
@kosodrzewina111: Dawniej się je kupowało tylko że to były jedyne szklanki dostępne w polsce, szczerze to większość jest naprawde dobra, coś mi utkneło w ulubionym kubku lekko uderzyłem nim o stół i po kubku a ta szklanka pełna wody mi wypadła prosto na kafelki i ch*j nawet bez zadrapania, taka nokia wśród szklanek.
Odpisz
22 lipca 2017, 23:01
Bo za komuny robili takie, by wytrzymało pokolenie lub więcej.
Odpisz
23 lipca 2017, 00:29
@Ameron: U mnie na wsi dalej jest taka stara pralka która jest w idealmym stanie a ile obecnie wytrzymują, niektóre są tak zaprojektowane by nie wytżymały dłużej niż 10 lat / czas gwarancji+jakiś miesiąc.
Odpisz
23 lipca 2017, 09:28
Pewnie pralka Frania. Kurde u mnie te nowe pralki jak 3 lata wytrzymają to jest sukces XD
W sumie to mam wiele sprzętów z komuny. Kombajn Bizon, c 330, waga, Kanister na Paliwo to chyba nawet przedwojenny XD
Odpisz
23 lipca 2017, 10:59
@Ameron: Wtedy priorytetem było by sprzęt wytrzymał jak najdłużej a odecnie na odwrotnie by szybciej. się popsuł i szybciej kupuć nowy.
Odpisz
23 lipca 2017, 11:01
Taki już jest nasz kochany Kapitalizm...
Odpisz
21 listopada 2018, 13:59
potężna szklanka
Odpisz
21 listopada 2018, 16:17
@Ameron: kurde, jakim ja byłem socjalistą, stfu.
Odpisz
13 marca 2022, 21:07
@kosodrzewina111: respią się w szafce gdy pierwszy raz po umeblowaniu domu ją zapełnisz
Odpisz
26 maja 2021, 19:06
Mam naście
Odpisz
25 czerwca 2017, 13:33
pamiętam jak w przedszkolu był legendarny kubek. taki sam tylko że miał na dole pasek i był ciemny. ten kto miał kompot z tym kubkiem miał szpana i to nie byle jakiego :)
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:51
@FanNinjaKiwi222: Tak było.
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:48
@FanNinjaKiwi222: Gorszy był legendarny zderzak (element lego). Był tylko jeden w całej skrzyni klocków i jak go posiadałeś w swoim statku kosmicznym na przodzie to nikt, ale to NIKT nie mógł się z tobą równać. Z nim twoja maszyna była zdolna niszczyć nawet większe maszyny od siebie, całe miasta, a nawet łamać palce.
>Bądź mną
>Zdobądź zderzaka
>O k#rwa.exe
>Nauczycielka usłyszała
>Kuba zostaw klocki i podejdź
>Gówniaki czekają, by klocka zaje**ć
>Weź tylko ten jedyny klocek ze sobą
>Bydło mnie idzie za mną
>Zacznij biec
>Oni też
>Wypie#ol się
>Jesteś otoczony
>Rzuć czymś w kij daleko
>Biegną za tym
>Idź do pani dumnie z klockiem w kieszeni
Odpisz
25 listopada 2020, 14:43
@Quervik: o jaki klocek chodzi? lego zrobiło więcej zderzaków niż jest gwiazd na niebie
Odpisz
25 listopada 2020, 14:40
chodzi o duraleks?
Odpisz
1 listopada 2018, 19:36
ja w domu mam do hu*a takich samych kubków ;__;
Odpisz
11 marca 2018, 14:21
U mojej babci jest takich ze 20 i jeszcze takich białych z 10
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:21
w życiu nigdzie takiej szklanki nie widziałam...
Odpisz
7 lutego 2018, 01:01
@ShiroNeko: do kwarantanny tedy proszę
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 21:17
Ja mam takich ze 10. Uwielbiam te szklanki...
Odpisz
29 czerwca 2017, 10:06
uff mam takich dziesięć a mieszkam za granicą
Odpisz
29 czerwca 2017, 08:44
Mam w domu 2 takie kubki
JESTĘ JANUSZĘ
Odpisz
29 czerwca 2017, 00:39
W życiu takich w domu nie mieliśmy za mojego życia...
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:45
u babci się jej przyjrzałem i było napisane ,,made in Indonezja,,
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:02
Yyyy... Jestem ukraińcem?
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:56
OK :)
Odpisz