Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2018, 18:50
przynajmniej nie mają takiego głodu na hajs
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:01
A PO JAKIEMU MAJĄ SPRZEDAWAĆ GRY W AMERYCE? PO CHIŃSKU KU*WA?
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:13
"optymalizowane przez Ukraińców"
to już wiem dlaczego takie ch*jowe gry robią
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:24
@Buras: E tam. Niektóre wychodzą im dobrze.
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:35
@Mikatrix: Mi się podobają WSZYSTKIE Assassin's Creed.
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:15
@crimzon: mi głównie trylogia Ezio
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:41
@seba745: Same here :D
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:45
@crimzon: Najlepszy Black Flag.
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:46
@Mikatrix: IMO Brotherhood
Odpisz
1 lipca 2017, 20:41
@Mikatrix: w black flagu najlepszy były mojżeszowe bugi
Odpisz
1 lipca 2017, 20:41
@Buras: Ekhem Rayman
Odpisz
1 lipca 2017, 21:19
@kokosek112: Wymaksowałem całą grę i ani razu nie spotkałem żadnego buga. Chyba mam bardzo dużo szczęścia.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:13
@Mikatrix: może nie grałeś na wczesnych patchach wpisz sobie w google grafika assasin's creed black flag bug/meme i bedziesz mial
Odpisz
2 lipca 2017, 09:44
@Buras: Ale Hirosy to Ty szanuj.
Odpisz
2 lipca 2017, 10:52
@PaulinkaPaulincia: Hirosy maj lof.
Odpisz
2 lipca 2017, 15:53
@seba745: Co to jest ta trylogia Ezio? Myślałem że gra z Eziem jest tylko jedna.
Odpisz
2 lipca 2017, 16:35
@PanSowa12: assassin creed 2,assassin creed brootherhood, assassin creed revelation w wszystkich 3 gramy eziem
Odpisz
2 lipca 2017, 17:18
@seba745: Oho
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:36
Nietłumaczone na Polski
<A przynajmniej te starsze>
Odpisz
1 lipca 2017, 20:42
Rayman 3 z 2003 z pełnym polskim dubbingiem był
Odpisz
1 lipca 2017, 21:16
@absol: nie przez Ubisoft, nie mają uprawnień na nie
Odpisz
1 lipca 2017, 22:51
Jak nie wiesz to Rayman jest przez Ubisoft
Odpisz
2 lipca 2017, 09:37
@absol: ale nie ma praw autorskich do polskiego tłumaczenia, tylko nieistniejąca firma
Odpisz
2 lipca 2017, 12:30
Ma prawa
Odpisz
2 lipca 2017, 13:26
Heroes of Might and Magic V?
Odpisz
2 lipca 2017, 14:01
@absol: Nie ma. CdAction planowało zakup polskiej Wersji Raymana 3 do czasopisma, nie otrzymali go z w w powodu
Odpisz
2 lipca 2017, 14:01
@FirankaMipinska: Rozmowa zeszła na Raymana 3
Odpisz
2 lipca 2017, 15:18
Polska wersja weszła trochę po premierze i tylko na pc
Odpisz
2 lipca 2017, 15:43
@absol: .........
TERAZ nie ma praw
Odpisz
2 lipca 2017, 15:45
Ma
Odpisz
2 lipca 2017, 03:58
\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\
\°__°/ <----------- bawię się znakami
Odpisz
2 lipca 2017, 00:52
Przynajmniej serwery są jak bagietki
Odpisz
1 lipca 2017, 23:15
ja już nie myśle.
Odpisz
1 lipca 2017, 23:09
Ja myśle że to najgorsza ,,firma`` która produkuje gry.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 22:38
... gdzie produkowane?
Odpisz
1 lipca 2017, 21:49
wait, to z Ukrainą o żart?
Odpisz
3 lipca 2017, 12:48
@dopefish: Polecam sprawdzić czym zajmuje się studio Ubisoft Kiev.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2017, 18:12
Chevrolety są produkowane przez Koree a są amerykańskie. Tak nadal tak myślę
Odpisz
1 lipca 2017, 21:28
@BOSS111: Koreę*
Odpisz
1 lipca 2017, 21:43
@Archeologwinternetach: Dzięki! :D Nigdy nie wiedziałem jak to się pisze...
Odpisz
1 lipca 2017, 21:27
Globalizacja?
Odpisz
1 lipca 2017, 20:08
B.y.ł.o
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:45
Aktualnie fragment z francuskimi grami w Kanadzie nie dziwi mnie
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:37
Multikulti no co
Odpisz