Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tacy to pożyją
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2017, 20:27
"Scatman, fat man, black and white and brown man... Tell me 'bout the color of your soul!"
~John P. Larkin
Odpisz
2 lipca 2017, 11:58
@darcus: Z teledysku "Scatman's world".
Odpisz
1 lipca 2017, 21:41
rasizm to moim zdaniem po prostu głupota
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 21:49
@aletau: Co ty powiedziałeś?
Odpisz
2 lipca 2017, 10:52
jak mówiłem, głupota. noszenie takich czapeczek już samo w sobie jest trochę śmieszne
Odpisz
1 lipca 2017, 22:32
*brązowy
Odpisz
29 czerwca 2017, 10:21
Mam takie przysłowie: ,,Murzyn też człowiek."
LOL
Mój słownik w telofonie nie posiada słowa murzyn.
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:21
@Mikatrix: >murzyn
>człowiek
Wybierz jedno
Odpisz
1 lipca 2017, 20:16
Tak mi się przypomniało, że jednego kolegę czasem nazywamy Nygusem (też Januszem, dla starszaków jest też Szpadlem)
Raz kogoś uderzył
,,Jakim prawem ten Nygus atakuje ludzi!?" ~ Ja wtedy
Odpisz
1 lipca 2017, 20:54
@Davido: my jednego kolegę też nazywamy murzynem. Największe śmieszki są wtedy gdy mówi że ma prawa i jest wolnym człowiekiem
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 21:34
ja w klasie też mam "murzyna"
gdy na koniec roku pan oddał hajs to powiedziałem:Murzyn z kasą róbcie zdjęcia,coś takiego nie istnieje!!
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:25
No i ku*wa to że zaje**ł mi całą czarną farbę ze sklepu ku*wa!
Odpisz
1 lipca 2017, 21:18
To masz problem
Odpisz
1 lipca 2017, 21:20
@rafken: To ma problem a ty masz 198
Odpisz