Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 09:32
W fallout 4 wszystkie śmieci są potrzebne. Dosłownie
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:15
Chyba że grasz w Dark Souls
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:32
Przeczytałem "zabijał" a nie "zbierał" ._.
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:46
deszczu wywalaj mi z radzymina leje jak cholera
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:46
@kokosek112: Nie
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:51
deszczy ty ch*ju
Odpisz
29 czerwca 2017, 13:31
wejdź w obrazek "U was jak?" jest na głównej z Rejtanem
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:54
Zawsze jest opcja przechowywania zbędnych rzeczy w skrzyni jeśli taka jest.
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:43
@EmielRegis: Gorzej, jeśli w danej grze nie ma skrzyni, a inwentarz z potrzebnymi rzeczami jest ograniczony.
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:50
@YFYDB: Wtedy mówi się trudno.
Odpisz
29 czerwca 2017, 04:38
Golda nigdy za mało
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:00
@Pandzianikki: kurna...
Nigdy za dużo*
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:55
Tymczasem w autobusie
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:56
@Pendrag: Skomplikowana instrukcja
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:16
@Pendrag: Co, jak żeś wszedł do kibla w autobusie? Byłem w wielu autobusach, ale w każdym toaleta była nieczynna...
Odpisz
29 czerwca 2017, 10:03
@megabolt22: Po prostu była wolna
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:37
Ja to powiedziałem i robiłem. Mimo że RPG to mój ulubiony rodzaj gier, to niestety nie posiadam umiejętności chodź po każdym zakątku i zbieraj wszystko co popadnie. U mnie jest bardziej w stylu ja pie**olę je**na jaskini,a ku*wa kolejny korytarz, ja pie**olę jeszcze jeden. Dlatego cieszyłbym się jakby ktoś wydał RPG bez systemu zbieraj wszystko i mapa nie ma 20mld km2.
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:17
terraria w skrócie
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:11
powiedzieć może powiedział. Gorzej z wykonaniem
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:08
fallout nv - ciekawa fabuła
fallout 3 - dobra grafika jak na swój czas
fallout 4 - ch*j ku*wa zabij wszytsko co się rusza i zabierz ich złom
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:11
@kasjan132pl: Ale przynajmniej fajnie się strzela w czwórce
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:46
@dryndol: w tym akurat masz rację
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:17
@dryndol: We 4 jest taki fajny system strzelania, że V.A.T.S użyłem tylko 4 razy
Odpisz
26 czerwca 2017, 08:53
#Wiedźmin3
Odpisz
25 czerwca 2017, 23:39
"Nie wybije tych potków, przydadzą się potem"
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 22:45
zbierasz mnóstwo śmieci żeby sprzedać za marne grosze u handlarza
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:43
Early game: ło pieruna, zaczarowany orzech cierpkiego smaku! zawsze zostawiasz wszystko, bo "nie wiem co to, może się przyda".
Mid game: kolejny zaczarowany orzech cierpkiego smaku! Ale nie potrzebuje aż tyle, sprzedam. (Zmienia się sposób myślenia i starannie selekcjonujesz przedmioty)
End game: jo pytola, znowu zaczarowany orzech cierpkiego smaku. (Tutaj już trzymasz wszystko w ekwipunku, bo nie chce Ci się nic wyrzucać, a jak już wyrzucasz, to wszystko co tylko się da)
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:15
To można by było sprzedać a hajs zawsze potrzebny
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:25
@Fina258: Tutaj akurat ta "fontanna" wychodząca z wiadra po prawej to hajs.
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:28
@Endriu112: Jestem ślepy... Nie widziałem tego wcześniej
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:12
5/5 bo morrowind
Odpisz