Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2017, 12:14
Jaki slodziak z tego kociaczka
Odpisz
24 maja 2019, 22:04
@Natakot: racja
Odpisz
7 lipca 2017, 09:56
ide ci wpie**olić
Odpisz
21 lutego 2014, 07:42
moim zdaniem mijn kun jest fajny (mijn kun zachowuje się jak pies, paradox)
Odpisz
23 czerwca 2013, 09:46
i going to you!
Odpisz
12 czerwca 2013, 15:14
I nie dojdziesz...
Odpisz
12 czerwca 2011, 13:04
jak ja chciałbym mieć kotka, tylko szkoda że tata nie lubi kotów
Odpisz
3 lutego 2012, 09:52
@erykonoid: znam ten ból :(
Odpisz
16 sierpnia 2011, 21:02
sweet ;*;*;* 5/5 i ull
Odpisz
6 kwietnia 2011, 08:36
ale słodziak
Odpisz
7 stycznia 2011, 18:42
jaka kicia! 5/5
Odpisz
11 grudnia 2010, 17:45
a ja czekam na ciebie:***
Odpisz
8 kwietnia 2010, 14:54
Seksi 5 i do ulu
Odpisz
7 kwietnia 2010, 19:31
taki słodziak może do mnie iśc 5/5 i do ulu.
Odpisz
5 kwietnia 2010, 21:32
słodziutki kotek. i jeszcze to spojrzenie z nadzieją, że od niego coś zależy :) jak dla mnie nie szkodzi, że nie jest zabawne, wystarczy że cieszy :)
Odpisz
5 kwietnia 2010, 20:24
Madara CO TY ***SZ KOTKI TEGO TYPU SĄ WŁAŚNIE SŁODZIUTKIE TAKIE NAWET ŁADNIEJSZE OD CIEBIE ;)
OBRAZEK 5/5 ;)
Odpisz
5 kwietnia 2010, 12:30
poprawka ono już zszedł o na psy i idzie nawet dalej
Odpisz